“Iku edhe një vit oj t’ëmën e s’ëmës”/ Aurela Gaçe feston ditëlindjen: Ndihem si 27 me xhan, si tip flake, si tip zjarri

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe, ditën e sotme feston 47-vjetorin e lindjes.

Përmes një postimi në Instagram ajo thotë se ndihet si 27, teksa urimet për të kanë qenë të shumta.

“Iku edhe një vit oj t’ëmën e s’ëmës. Sot ,47 kokrra. Por se si ndihem, keshtu si 27 me xhan, hehehehe si tip flake,si tip zjarri”, shkruan këngëtarja në postimin e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

Të fundit

Pritjes i erdhi fundi/ Apple lançon syzet më të reja “Vision Pro”

Apple prezantoi ditën e sotme setin e ri të përfolur prej kohësh që do t'i vendosë përdoruesit e saj...

Lirimi i Tahirit nga qelia/ Gazetarja zbulon prapaskenat: Bashkëshortja pësonte kriza…

Gjatë një emisioni televiziv, gazetarja Klodiana Lala zbuloi të tjera detaje në lidhje e çështjen e lirimit të qelisë së ish-ministrit të Brendshëm Saimir...

Gazment Bardhi: Si lindi platforma për bashkimin e Partisë Demokratike

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, në një intervistë për “Now" me Erla Mëhillin, foli për propozimin e tij për një...

Escobar e Lajçak “zbarkojnë” në Prishtinë, nis takimi me kryeministrin Kurti

Në ndërtesën e Qeverisë ka nisur takimi mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit, të dërguarit amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, dhe të dërguari...

“Kosova nuk është Serbi”/ Deputetja britanike: Qytetarët në veri po kërcënohen

Deputetja britanike, Alicia Kearns, ka komentuar zhvillimet e fundit në Kosovë, pas tensioneve në veri me serbët. Kearns, e cila është edhe kryetare e Komisionit...

Lajme të tjera

Web TV