Uzinat në Shqipëri para viteve ’90

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Uzinat në Shqipëri para viteve ’90

https://www.youtube.com/watch?v=QYOTHNERC90&ab_channel=FJALAWEB

Politikanët e Britanisë homazhe për vrasjen makabre të deputetit Amess (Foto)

Të afërmit e deputetit konservator Sir David Amess iu bashkuan sot kryeministrit dhe qindra banorëve lokalë për të bërë homazhe për vdekjen e politikanit...

Përmbyset zetori në Lushnjë, plagosen 3 persona! Një vajzë 10-vjeçare niset drejt Spitalit të Traumës në Tiranë

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e kësaj të shtune në Lushnje. Sipas News24, një zetor është përmbysur e për pasojë janë plagosur 3...

Lewandowski drejt largimit nga Bayern, polaku zgjedh menjëherë ekipin e ardhshëm!

Robert Lewandowski nuk është nga ata lojtarë që nuk kanë oferta, edhe pse tashmë është 34 vjecar. Sipas asaj që bën të ditur e...

Yuri Kim dhe deputetet demokrate bashkë në ecjen sensibilizuese për kancerin e gjirit

Në të gjithë botën muaji Tetor është muaji i Ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit, për të rritur kontrollet periodike te mjeku, për të mbështetur...

Lajme të tjera

Web TV