Video të ditës

Udhëtimi me tren para viteve ’90

https://www.youtube.com/watch?v=N_AiAxeTYeo&ab_channel=FJALAWEB

Uzinat në Shqipëri para viteve ’90

https://www.youtube.com/watch?v=QYOTHNERC90&ab_channel=FJALAWEB

Shqipëria para viteve ’90

https://www.youtube.com/watch?v=8Xc8bUF8S3U&ab_channel=FJALAWEB

Shqipëria në vitet 1971

https://www.youtube.com/watch?v=nRo3fnvfeu4&ab_channel=FJALAWEB

Tirana në vitin 1995

https://www.youtube.com/watch?v=SwsxzMERPk0&ab_channel=FJALAWEB

Tirana në vitin 1988

https://www.youtube.com/watch?v=5I7XR-uoLkg&ab_channel=FJALAWEB

Shqipëria në vitin 1988

https://www.youtube.com/watch?v=BayuTTho0SA&ab_channel=FJALAWEB

Shqipëria para viteve ’90

https://www.youtube.com/watch?v=5Y4CaMP-nbw&ab_channel=FJALAWEB

Kooperativat bujqësore në Shqipëri

https://www.youtube.com/watch?v=3GTVfW57yQ8&ab_channel=FJALAWEB

Shqipëri, viti 1992

https://www.youtube.com/watch?v=QVpijh4Afmw&ab_channel=FJALAWEB

Të fundit

“Përputhen”/ Konfrontim fizik mes Brunos dhe Hysenit, largohet njëri prej tyre

Një debat i ashpër ka ndodhur mes Hysenit dhe Brunos gjatë publicitetit të puntatës të ditës së hënë. Pasi Bruno...

Vëllai i ish-anëtarit të “Bandës së Fierit” dhe biznesmen/ Kush është Demir Backa, 57-vjeçari që u vra sot në Fier?

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier ku 57-vjecari Demir Backa është qëlluar për vdekje nga një automjet në lëvizje. Sipas...

Lajm i Fundit/ Atentati në Fier, ndërron jetë 57-vjeçari pronar i një lokali

Ka ndërruar jetë i plagosuri pak momente më parë në Fier nga të shtënat me armë. Mësohet viktima dyshohet të jetë Demir Backa pronar i...

Rama viziton xhaminë dhe varrin e Muhamed Aliut në Kajro/ “Ishte shqiptar dhe themeloi Egjiptin e ri”

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Kajro, Egjipt, në një vizitë zyrtare. Gjatë ditës së sotme ai ka vizituar xhaminë dhe varrin e Muhamed Aliut,...

Detaje të reja/ Autori qëlloi në lëvizje, i plagosuri 57-vjeçar ndodhej brenda mjetit të parkuar

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme pranë zonës së njohur si ish-QTU në Fier. Sipas Balkan Web autori ka goditur...