Banorja VIP-e, Antonela flet hapur: Më porosisni një prezervativ!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ditën e sotme banorët e Big Brother VIP duhet të bënin gati listën e produkteve që iu duhen gjatë javës.

Me buxhetin që ata kanë fituar ata janë të lirë të zgjedhin çfarë të duan, por një kërkesë e Antonelës i ka lënë të gjithë të habitur.

Teksa Fifi pyeste se çfarë dëshirash specifike keni për produktet që iu nevojiten Antonela si një VIP pa komplekse tha dua një prezervativ.

“A e di çka du unë, një prezervativ!”, tha ajo.

Të gjithë ata që ishin në tavolinë e panë çuditshëm Antonelën dhe kjo e fundit nisi të qeshte pasi tha unë nuk kam buxhet fare për këtë javë.


Të fundit

Banorja VIP-e, Antonela flet hapur: Më porosisni një prezervativ!

Ditën e sotme banorët e Big Brother VIP duhet të bënin gati listën e produkteve që iu duhen gjatë...

Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë vajza e tyre

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Sipas Vip Magazine, vajza ka ardhur në...

Lajm i fundit/ Përmbyset gomonia me emigrantë që ishte nisur drejt Anglisë, shënohen mbi 20 viktima

Mbi 20 emigrante që ishin nisur për në Mbretërinë e Bashkuar janë mbytur në Kanalin pranë Calais pasi varka e tyre u permbys. Kryeministri francez...

IKMT nuk ndalet/ Nis aksionin për prishjen e ndërtimeve pa leje në “Pyllin e Sodës”

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot një aksion për prishjen e ndërtimeve pa leje në Vlorë. Gjatë këtij viti, IKMT ka ndërmarrë...

Fifi humbi ndjenjat gjatë spektaklit, reagon për herë të parë motra: Sa keq më vjen që…

Situata e rënduar psikologjike e këngëtares Filloreta Raçi dhe ngjarja e pakëndshme që ndodhi mbrëmjen e djeshme në 'Big Brother Vip' ka sjellë mjaft...

Lajme të tjera

Web TV