Masakra në Kosovë, ky është autobusi ku u vranë shoferi dhe nxënësit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Janë publikuar pamjet e autobusit në masakrën e ndodhur në Deçan të Kosovës. Raportohet se një person i armatosur ka hapur zjarri ndaj autobusit të nxënësve duke vrarë shoferin dhe tre fëmijë.

Autori i këtij krimi tepër të rëndë është ende në liri dhe raportohet se ka qenë i maskuar kur ka qëlluar ndaj autobusit të nxënësve.

Siç shihet në pamjet e publikuara në mediat kosovare, autobusi pas të shtënave ka përfunduar jashtë rrugës.


Të fundit

Masakra në Kosovë, ky është autobusi ku u vranë shoferi dhe nxënësit

Janë publikuar pamjet e autobusit në masakrën e ndodhur në Deçan të Kosovës. Raportohet se një person i armatosur...

U hodh nga pallati dhe vdiq së bashku me foshnjën/ Një javë më parë kishte tentuar të vetëvritej duke pirë shampo

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Vlorën ditën e sotme, ku një 34-vjeçare e identifikuar...

Zbardhen detaje të reja/ Vrasësi në Deçan ishte i maskuar dhe qëlloi në drejtim të autobusit

Personi që ka qëlluar me breshëri plumbash në drejtim të autobusit të mbushur me nxënës në Kosovë ka qenë i maskuar. Mediat e Kosovës shkruajnë...

Pamjet/ Aksidenti masiv ku u përfshi eskorta e Berishës: Një Benz hyri kundravajtje, një i ri i lënduar rëndë

Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Milot-Mamurras ku u përfshinë 3 automjete, një të cilave pjesë e eskortës së ish-kryeministrit...

Masakra në Kosovë/ Shkon në katër numri i të vrarëve në Deçan, dalin emrat e viktimave

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit, ku një autobus me nxënës është gjuajtur me armë. Sipas gazetës Express nga burime se përveç...

Lajme të tjera

Web TV