LISTA E PLOTË/ PD publikon emrat e anëtarëve të Këshillit Kombëtar që morën pjesë në Kuvendin e 18 dhjetorit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

PD bëri publik sot emrat e anëtarëve që morën pjesë në mbledhjen e Këshillit Kombëtar.

Zbardhen  emrat e anëtarëve të Këshillit Kombëtar që morën pjesë në Kuvendin e 18 Dhjetorit.

Lista e publikuar nga PD:

Adela Qemalli
Admir Kusi
Agest Kopellaj
Agim Baçi
Agron Gjekmarkaj
Agron Kapllanaj
Aida Qoqja
Alban Daci
Albert Avdyli
Albert Kojku
Aldo Gega
Aldo Myftari
Alfred Rushaj
Alfrida Marku
Altin Mece
Amadarda Shanaj
Andi Lila
Andia Ulliri
Anduena Qefaliaj
Anita Doci
Anton Kokaj
Antoneta Celaj
Arben GJuraj
Arben Shkoza
Arbi Agalliu
Arbi Smerlika
Ardi Prushi
Ardian Xhakoni
Ardita KApo
Arif Rexhmati
Arian Ashiku
Arian Karriqi
Arian Lika
Arian Llanaj
Arlind Jaupi
Arlind Boshku
Armend Gjana
Arsen Durmo
Arta Sakja
Artan Murrizi
Aurora Domni
Avzi Ahmati
Basi Cupa
Bedri Qypi
Behar Haxhia
Benardeta Syku
Besa Petriti
Besar Logu
Bilbil Bajraktari
Bledar Komnina
Bledion Nallbati
Blendi Sulaj
Blerim Tafani
Bujar Hoxhaj
Bujar Vreto
Burhan Nisiraj
Dardana Boletini
Darjen Xhindoli
Dashnor Sula
Dashnor Visha
Defrim Goma
Defrim Fiku
Dilaver Kamberaj
Donald Kulla
Dorian Gjomarkaj
Dorilda Kaculi
Dorian Teliti
Dritan Nelaj
Dritan Petova
Dritan Sterkaj
Dritan Sula
Durim Kraja
Dhurata Cupi
Eda Culi
Edlira Devolli
Edmond Cepele
Edmond Isaku
Eduard Rexha
Eduard Tashi
Elda Hoti
elton Hysenshehaj
Elvis Dimashi
Elvis Hajaderlli
Endri Hasa
Endri Gjipali
Endrit Kokoshi
Eneo Zguri
Enkelejd Alibeaj
Enkelejda Rica
Enriketa Papa
Entela Shehaj
Eralda Bano Tase
Ergys Muzhaqi
Erinda Ahmetaj
Erion Sula
Eris Hoxha
Eriselda Prishta
Ermir Matmuja
Ermira Arizi
Ervin Goxhaj
Ervin Salianji
Ervis Xhako
Esmeralda Xhemali
Eugen Isai
Eugen Qendro
Everest Dedaj
Fatbardh Salluku
Fation Veizaj
Famtmir Buda
Fatmir Gjoci
Fehmi Hoxha
Ferdinand Saraci
Ferdinand Xhaferaj
Ferit Ringaj
Festim Dushku
Fisnik Kruja
Fiksnik Qosja
Fitim Zekthi
Flamur Hoxha
Flor Fregja
Florian Pustina
Florian Lila
Florian Qamo
Flutura Acka
Fran Frrokaj
Gasper Lekgega
Gazmend Azizi
Gazmend Koduzi
Gazmend Bardhi
Gent Baholli
Gentian Gaba
Gentian Ndoi
Gentian Muca
Gerard Komini
Gerdian Xhanari
Gezim Caushi
Gezim Ademaj
Gezim Mucejani
Gramoz Hazizolli
Greta Bardeli Gjoni
Grida Duma
Gjergj Prenga
Gjergji Nika
Gjeto Duka
Gjovalin Gjeloshi
hari Imeri
Helga Sallaku
Helidon Bushati
Hergert Alimerko
Hysen Xhura
Ibrahim Bakalli
Ibrahim Bruka
Ibrahim Sako
Ilda llori
Ilir Dervishi
Ilirjan Laci
Imeldi Sokoli
Ina Zhupa
Indri Sefa
Indrit Vokshi
Irisa Çupa
Mirsida Shehi
Isa Sakja
Isuf Toli
Izmira Ulqinaku
Jemin Gjana
Jetmira Poda
Jeton Kaloshi
Johan Mema
Jonila Godole
Jorida Tabaku
Joela Hamati
Julian Beqiri
Julian Gjini
Junik Dushku
Kasem Mahmutaj
Kastriot Piroli
Kodhel Çala
Kreshnik Çollaku
Kristaq Premto
Kristi Koçibedhi
Ladi Bano
Laert Iljazaj
Ledina Aliodhi
Lefter Gështenja
Liljana Ramasaço
Lindita Metaliaj
Lindita Protodurari
Lodovik Hasani
Lorenc Hastopalli
Luan Haka
Luan Hoti
Luan Malko
Luigj Marku
Lulzim Basha
Lulzim Omuri
Manjola Luku
Marash Logu
Marinela Ziu
Mark Ruçi
Mateo Spaho
Merita Bakiu
Merita Poni
Miftar Dauti
Mimoza Hasekiu
Mirela Karabina
Mirlinda Çollaku
Mirjan Nela
Muharrem Hoxha
Murat Basha
Mustafe Martini
Myzafer Elezi
Nada Kallçiu
Naim Gazidede
Naim Hasani
Namir Lapardhaja
Ndriçim Babasi
Ndriçim Mehmeti
Nevila Xhindi
Olsi Karapici
Oriela Nebiaj
Orjola Pampuri
Orsela Aga
Pajtim Murrja
Pal Miraka
Patrik Sadikaj
Pëllumb Seferi
Petrit Doda
Pëllumb Berisha
Përparim Çaça
Përparim Shametaj
Qani Xhafa
Qemal Çeiku
Raina Tullumani
Ramadan Likaj
Ramiz Çobaj
Red Varaku
Redon Zogaj
Riselda Kaliaj
Roberto Kaparota
Roland Bejko
Roland Kërçuku
Romeo Hanxhari
Rudi Bishqemi
Tabah Sheta
Saimir Korreshi
Sokol Ndreu
Sokrat Turtulli
Spiro Çura
Stiliano Rushaj
Suzana Nimani
Shezai Sinanaj
Shkëlqim Hoxha
Shkëlqim Krasniqi
Tasim Meta
Taulanta Jupi
Taulant Zeneli
Tomor Kotorja
Uran Nderi
Valbona Halitaj
Vehap Kola
Vendim Demaj
Vesel Koçiu
Viktor Bella
Xhelal Mziu
Xhemal Bushati
Xhemal Gjumshi
Xhevdet Amuli
Ylli Kupi
Zaim Kupa
Zef Hila
Zhaneta Ndregjoni
Zheni Gjergji


Të fundit

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

KOLUMBIA, Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me...

“Më shiti kokainë të prishur”, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau “amerikanin”

38 - vjeçari shqiptar i akuzuar për vrasje me paramendim të 47-vjeçarit “Amerikani” ose “Gus”, mëngjesin e 20 janarit ka dhënë dëshminë e tij. “Amerikani”...

Thyen rregulluat/ Luizi dhe Olta e pësojnë keq, ja vendimi që ka marrë ‘Vëllai i madh’

Ka nisur mbrëmjen e sotme spektakli i madh i Big Brother VIP, teksa është dhënë dhe dënimi i parë. Luizi dhe Olta kanë qenë kryefjalë...

Misteri i vrasjes së vajzës që erdhi nga Italia/ Shefi i Sigurimit e thirri pas shkolle..

Narta është fshati, që fillin e ka të lidhur me lagunën. Në dajlan gjuhet peshku, kapen ngjala që të llapashitet nëpër duar. Vreshtat e...

Pësoi defekt, skafi me 4 persona në bord mbetet në det të hapur

Një skaf me katër persona ka mbetur në det të hapur në Vlorë. Sipas njfotimit, skafi ka pësuar defekt dhe ka qenë kapiteni ai që...

Lajme të tjera

Web TV