“Paçi këmbën e mbarë”/ Rama uron dy fëmijët e parë të 2022

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

“Paçi këmbën e mbarë”/ Rama uron dy fëmijët e parë të 2022

Fëmijët e parë e parë që erdhën në jetë këtë Vit të Ri ishin Akid dhe Aiden, dy djem...

Plas debati mes artistëve, Stefi Prifti sulmon jurinë e Festivalit: Çfarë degradimi teksti i këngës fituese

Ka zgjatur vetëm 1 ditë heshtja e artistëve pas përfundimit të Festivalit të 60-të të RTSH-së, ku fituese u zgjodh Ronela Hajati me këngën...

Raporti: Gjatë pandemisë, kishte rritje të islamofobisë ‘online’

Në vitin 2020 është regjistruar një rritje e islamofobisë në internet pas vendosjes së karantinave kundër përhapjes së koronavirusit të ri (COVID-19) në gjithë...

209 milionë lekë/ Qeveria ‘hap thesin’ për fundvitin, cilët punonjës përfitojnë

209 000 000 lekë, do të shpërndahen si shpërblim për punonjësit e burgjeve. Vendimi është marrë nga Këshilli i Ministrave me rastin e festës...

Florian Marku uron Vitin e Ri me foton e ëmbël, ja premtimi i madh që bën për shqiptarët

Boksieri Florian Marku ka zgjedhur një foto të ëmbël të familjes së tij për të uruar Vitin e Ri, 2022. Në këtë foto Marku shihet...

Lajme të tjera

Web TV