Ka më shumë se miqësi?! Fifi flet për herë të parë për raportin me Granitin

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Fifi ka qenë e ftuar sot në “Fun Club”, duke dhënë intervistën e saj të parë pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP. Sigurisht që mes shumë kuriozitetesh që kishin të gjithë për Fifin, një nga pyetjet më të shpeshta ishte rreth raportit të saj me Granitin pas daljes nga shtëpia. Ajo u shpreh se flasin dhe janë takuar disa herë bashkë.

“E kam shumë shok, e kam shumë xhan dhe e kam takuar disa herë. Ato që ndodhën në shtëpi kanë pasur arsye, por i kam lënë pas. E kam parë çfarë kanë thënë njerëzit për mua dhe të, por nuk e kuptoj se pse është kaq problem që një vajzë të ketë qejf një djalë dhe ta tregojë”, -u shpreh Fifi.

Fifi rrëfeu gjithashtu se është e lumtur që i është kthyer jetës së saj dhe tha se pas daljes nga shtëpia ndjeu shumë mbështetje nga fansat dhe familja e saj.


Të fundit

U plagos në lokalin e Noizyt, Ardit Kërtusha: Atentati do kryhej nga vr*sës me pagesë

Zbardhet dëshmia e Ardit Kërtushës. Burimet bëjnë me dije se Kërtusha mohon që ngjarja të ketë ndodhur për motive...

“Kemi mbetur pa lidership në nivel lokal”/ Rama: Procesi duhet të përfundojë në vjeshtë

Kryeministri Edi Rama, në fjalën e mbajtur në takimin e Këshillit koordinues të qarkut Tiranë, takim i mbajtur në kuadër të zgjedhjes së strukturave...

Borrell: Duhet të hapim negociatat me Shqipërinë para përfundimit të presidencës franceze

Përfaqësuesi i Lartë i BE, Josep Borrell ka bërë një deklaratë për mediat pas takimit të ministrave të jashtëm të BE-së ku ka kërkuar...

Demokrati nga Kukësi i shpreh dashurinë Berishës: Të kam në zemër, me ty deri në vdekje

Gjatë takimit të Berishës në Kukës, njëri prej mbështetësve të tij i ka shprehur dashurinë. Ai i tha Berishës se atë e thërrasin Muharrem...

CNN mbi “rusifikimin” e sistemit arsimor të Ukrainës: Nën tytën e automatikut ata…

Kur ushtarët rusë të maskuar plaçkitën shtëpinë e Ninës në Ukrainën verilindore në orën 6 të mëngjesit të një dite në fund të prillit,...

Lajme të tjera

Web TV