Fifi çon lidhjen në një tjetër nivel, darkon me familjen e Adis Patushit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vetëm pak ditë më parë, Fifi konfirmoi lidhjen e re të dashurisë me Adis Patushin. Këngëtarja konfirmoi thashethemet që qarkullonin se ka nisur një romancë me ish burrin e Adrola Dushit ishin të vërteta me disa momente romantike. Videoja e realizuar gjatë koncertit të saj, ku çifti shkëmbente puthje dhe përqafime u bë virale në rrjet.

Por mesa duket marrëdhënia e tyre po shkon në një tjetër nivel. Këngëtarja ka takuar njerëzit e afërm të Adisit. Ka qenë Kledi Hysa, ish banori i Big Brother Vip që ka ndarë disa foto në rrjete sociale. Kledi thuhet se ka qenë “kumbari” i dashurisë së tyre pasi Adisi është njeri i afërt i tij. Fifi dhe Adisi janë njohur pikërisht prej Kledit.


Të fundit

Samiti i 6 dhjetorit në Tiranë/ Xhaçka: Flet për ndryshime madhore gjeopolitike të BE

“Fakti që Samiti BE-Ballkani Perëndimor do të mbahet në Tiranë, në rajonin e Ballkanit Perëndimor, flet për një sërë...

Shqipëria lë pas vendet e botës, Rama: Rritja më e madhe e turizmit nga viti 2019

Kryeministri Edi Rama ka thënë se Shqiëpria është e para për rritjen e turizmit krahasuar me vitin 2019, kur filloi pandemia e COVID-19. Rama ka...

VIDEO/ Publikoi SMS me Neymar, Fero i jep fund martesës me Arbenitën?

Neymar ka krijuar një trend viral të TikTok të cilit së fundmi i është bashkuar edhe Arbnita Ismajli. Por gjat ëkëtij trendi modelja ka...

Me parulla komuniste dhe foton e Enver Hoxhës, nostalgjikët e diktatorit kryejnë homazhe

Shqipëria feston sot ditën e Çlirimit, teksa përkujtohen dëshmorët që kanë dhënë jetën për liri. Si çdo vit, nostalgjikët ndaj diktatorit Enver Hoxha kanë marrë...

Vdes piloti legjendar grek, i mbijetuari i fundit i Luftës së Dytë Botërore

Ka humbur jetën në moshën 102-vjeçare i mbijetuari i fundit i Luftës së Dytë Botërore, Kostantinos Hatzilakos. Lajmi ka shkaktuar trishtim në komunitet. 102-vjeçari ishte një...

Lajme të tjera

Web TV