Einxhel publikon fotot nga shtrati me Dj Dagz, si e kaluan natën e parë jashtë “Big Brother Vip”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një ndër çiftet që u formuan në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Mbrëmjen e djeshme, dyshja u bashkuan, pasi moderatorja doli e treta nga ky format. Ata u takuan menjëherë, madje Einxhel u ul pranë Dagz edhe gjatë vazhdimit të spektaklit.

Ndërsa, mëngjesin e sotëm, moderatorja është rikthyer në rrjetet sociale, pas izolimit në shtëpi. Ajo ka ndarë një foto nga shtrati, duke treguar se e ka kaluar natën me Dj Dagz.

Të fundit

Një ditë pasi la spitalin, Papa Françesku kryeson shërbesën e së Dielës

Papa Françesku drejtoi një shërbim të së Dielës së Palmës një ditë pasi u lirua nga spitali pas një...

Veliaj flet për pastrimin në Tiranë/ I dhamë fund tymit kanceroz që vinte nga mbetjet

Kryetari i bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj, në videomesazhin e kësaj fundjave jave foli për pastrimin e kryeqytetit. Veliaj tha se institucioni që ai...

Sekuestrohen mbi 17 mijë euro në Rinas, procedohet 31-vjeçari

Në pikën kufitare të Rinasit u bllokuan ditën e sotme mbi 17 mijë euro. Policia thotë se është proceduar poseduesi i tyre, një 31-vjeçar, i...

Kush do të jetë fituesi i BBV? Olta i shkrin të gjithë me përgjigjen

Olta Gixhari u largua mbrëmjen e djeshme nga “Big Brother VIP” pas 100 ditëve qëndrim. Malli për të birin bëri që një ndër konkurrentet...

Berisha thirrje demokratëve: Mos harroni sakrificën tuaj, bashkë dalim fitimtarë

Sali Berisha ishte të dielën në Shkodër ku mori pjesë në ceremoninë e përkujtimit të 4 dëshmorëve të 2 prillit të vitit 1991. Në një...

Lajme të tjera

Web TV