Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Jennifer Lopez përshëndet Shqipërinë në Instagram

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez, ka bërë së fundmi një “live” në “Instagram” me miliona ndjekësit e saj. E teksa ishte duke e mbyllur bisedën me ta, ajo ka lexuar një prej komenteve të shumta që i përkiste një shqiptari.

Ndjekësi i kishte shkruar “Albania” me flamurin kuq zi dhe artistja e famshme e përshëndeti atë vetëm pak sekonda para se të mbyllte “live”-in e saj.

@arditnreca And that because of me. ? Please Albanians blow this video up! Maybe she’ll visit us on her next tour. ????? #albania #kosovo #albanian #shqip #shqipe #kosova #kosovan #kosovar #shqiptar #jlo #jenniferlopez #foryou #fyp #shqiperia ♬ original sound – RD Boy

“Mirupafshim Shqipëria, ju pashë ”, shprehet Jennifer Lopez, duke gëzuar jo vetëm djalin që i komentoi, por me siguri të gjithë fansat shqiptarë.

Djali është fans i flaktë i këngëtares, i cili edhe më parë ka arritur të marrë vëmendjen e JLo ku i kishte komentuar në një nga kërcimet e tij duke iu bashkëngjitur sfidës gjatë periudhës së pandemisë.


Të fundit

Barcelona vazhdon ecurinë pozitive dhe merr kreun, Lewandowski bën heroin sërish

Barcelona vijon rezultatet pozitive në La Liga duke arritur fitoren e 6 radhazi në kampionat. Katalanasit kanë mposhtur 0-1 në...

‘Deklarimet e Doktorit njësoj si të Lulit’/ Elezi: Jemi në rrezik të vazhdimit të…

Ish-kandidati për kreun e PD-së, Ibsen Elezi, ka bërë një deklaratë të fortë, ku thotë se deklarimet e kreut të PD-së, Sali Berisha, ngjajnë...

Perla e Bajramit nuk mjafton, Milan triumfon në sekondat e fundit

Ndeshje e çmendur ka rezultuar sfida mes Empolit dhe Milanit. Kuqezinjtë po udhëhiqnin 0-1 me golin e Rebic, por Bajrami realizoi në shtesa duke barazuar...

Përfundon numërimi, Besart Xhaferri zgjidhet kreu i ri i FRPD-së

Vetëm pak minuta më parë është mbyllur numërimi i votave për zgjedhjen e kreut të ri të FRPD-së. Lidershipi i të rinjve demokratë i është...

Ambasadori amerikan në Serbi: Putinit nuk i intereson fare Kosova, po përpiqet të…

Ambasadori amerikan në Beograd, Christopher Hill tha se rasti i Kosovës me atë të agresionit rus në Ukrainë nuk mund të krahasohen. Në një intervistë...

Lajme të tjera

Web TV