Rikthehet Beatrix Ramosaj, shfaqet duke drekuar në kompleksin “Taiwan”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Beatrix Ramosaj është padyshim një nga vajzat më të famshme dhe më të përfolura të showbizz-it shqiptar.

Ajo është një nga protagonistet absolute të “Big Brother Vip” dhe tani që ky format ka përfunduar, vëmendja ndaj saj mbetet përsëri e madhe.

Prej kohësh Trixa jeton mes Spanjës dhe Shqipërisë, e pas një kohe të gjatë në Barcelonë ajo ka qenë sot në Tiranë duke drekuar tek kompleksi “Taiwan”. Trixa ka qenë e shoqëruar nga e ëma Antigona dhe stilistja e saj Albiona Zenuni.

Fjala.al ka mësuar disa detaje të reja ekskluzive rreth planeve për të ardhmen e këngëtares. Trixa ka përgatitur tre projekte të reja muzikore që do të lançohen shumë shpejt.

Ndërkohë, ajo po punon për videoklipet e këtyre projekteve dhe stilistja Albiona Zenuni po kujdeset për veshjen e saj. Në pritje të publikimit të tyre, ne i urojmë shumë suksese Beatrixës në projektet e saj të reja.

Të fundit

Foto/ Punimet për Urën e Kukësit drejt përfundimit

Po shkon drejt përfundimit Ura e Madhe e Kukësit që zëvendëson urën e vjetër ekzistuese që ka më shumë se...

Gatoi ‘hallvën e vdekjes’ për Ilnisën, motra e Erjolës ka dy fjalë për të

Ditën e djeshme, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e BBV, ku Erjola pas debateve të shumta me Ilnisën dhe Meritonin, ka...

Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një...

Qëlluan me armë të riun dhe e ndoqën për ta vrarë/ Arrestohen autorët në Pogradec

Janë arrestuar autorët e plagosjes me armë zjarri, që ndodhi pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në pranga ka rënë Denis Meko dhe një...

Lufta në Kosovë, film në Hollywood

Në fokus do të jetë masakra e Reçakut E kaluara e luftës së Kosovës, ka akoma shumë për t’i treguar botës se cilat janë krimet...

Lajme të tjera

Web TV