“Babi, po më mbahet fryma”, si humbi jetën 20-vjeçari në makinë: Doli nga sera dhe…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali, ku një 20-vjeçar humbi jetën teksa ishte duke punuar në serë në Itali.

Mediat italiane bëjnë me dije se shtetasi A.D, kishte pak kohë që ishte bashkuar me familjen në Itali dhe se kishte filluar të punonte me babain në tokat bujqësore.

I riu ka ndjerë shqetësim kur ishte duke punuar dhe i ka thënë të atit se nuk po ndjehej mirë dhe se i merrej fryma. Në atë moment 20-vjeçari ka dalë jashtë serës për të marrë ajër dhe ka shkuar në makinë, ku ka ndezur kondicionerin e makinës dhe ka pirë ujë shumë të ftohtë.

Pikërisht ndryshimi i temperaturës menjëherë dyshohet se i ka shkaktuar edhe vdekjen 20-vjeçarit. Babai kur pa se djali është vonuar ka shkuar pranë tij dhe e ka gjetur të pajetë.

Trupi i pajetë i 20-vjeçarit u transferua në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Caserta për hetime të dobishme për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes.


Të fundit

Sizmiologu i famshëm grek flet mbi tërmetet e fundit: Çfarë e pret rajonin

Sizmiologu kontravers grek Akis Tselentis ka bërë disa paralajmërime në lidhje me tërmetet e fundit në zonën e Evias...

Samiti i 6 dhjetorit në Tiranë/ Xhaçka: Flet për ndryshime madhore gjeopolitike të BE

“Fakti që Samiti BE-Ballkani Perëndimor do të mbahet në Tiranë, në rajonin e Ballkanit Perëndimor, flet për një sërë ndryshimesh madhore në kuptimin gjeopolitik...

Shqipëria lë pas vendet e botës, Rama: Rritja më e madhe e turizmit nga viti 2019

Kryeministri Edi Rama ka thënë se Shqiëpria është e para për rritjen e turizmit krahasuar me vitin 2019, kur filloi pandemia e COVID-19. Rama ka...

VIDEO/ Publikoi SMS me Neymar, Fero i jep fund martesës me Arbenitën?

Neymar ka krijuar një trend viral të TikTok të cilit së fundmi i është bashkuar edhe Arbnita Ismajli. Por gjat ëkëtij trendi modelja ka...

Me parulla komuniste dhe foton e Enver Hoxhës, nostalgjikët e diktatorit kryejnë homazhe

Shqipëria feston sot ditën e Çlirimit, teksa përkujtohen dëshmorët që kanë dhënë jetën për liri. Si çdo vit, nostalgjikët ndaj diktatorit Enver Hoxha kanë marrë...

Lajme të tjera

Web TV