test

Bayern Munich ëndërron që Kane të zëvendësojë Lewandowskin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sipas “Kicker”, klubi bavarez do të kishte synuar qendërsulmuesin e Tottenhamit në rast të lamtumirës së polakut.

Në Bayern Munich, problemi që lidhet me të ardhmen e Robert Lewandowskit ende duhet të zgjidhet, i vendosur për të ndryshuar ambient një vit pas përfundimit të kontratës së tij. Sulmuesi polak 34-vjeçar pritet të pensionohet nesër por në Gjermani besojnë se mund të ketë lajme në ditët në vijim. Lewandowski ka pasur kontakte me Barcelonën për disa kohë dhe Chelsea dhe Paris Saint Germain do të ishin gjithashtu në dritare, të gatshëm për të thyer nëse negociatat me klubin blaugranas do të bllokoheshin përgjithmonë. Blutë, sipas “Bild”, do të ishin destinacioni i tij i dytë i preferuar me Lewandowski që do të mbushte boshllëkun e lënë nga Lukaku. Por kush do ta zinte vendin e tij te Bayern? Sipas “Kicker”, gjermanët po mendojnë për Harry Kane , 28 vjeç dhe i lidhur me Tottenhamin deri në vitin 2024.

Të fundit

E dënuar për vrasje, pas 43-vitesh gruaja shpallet e pafajshme nga gjykata

Sandra Hamm, e cila u dënua për vrasje në SHBA, iu anulua dënimi pasi kaloi 43 vjet burg pasi...

Humbet kontrollin, furgoni del nga rruga dhe përplaset me pemën

Një aksident është shënuar këtë mesditë në qytetin e Pogradecit. Një furgon mallrash, drejtuesi i të cilit ka humbur kontrollin ka dalë nga rruga...

Formacionet zyrtare të sfidës Poloni-Holandë, Lewandowski e nis sfidën nga stoli

Poloni-Holandë çelin raundin e parë të Grupit D në EURO2024, me sfidën që nis në orën 15:00 dhe që luhet në “Volksparkstadion” në Hamburg. Ndërsa...

Ndërtimi i minierës së litiumit, Financial Times: Vuçiç jep dritën jeshile

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është duke u përgatitur t’i japë Rio Tintos dritën jeshile për ndërtimin e minierës më të madhe të litiumit...

10% më të lartë se mesatarja, ja kush është shteti me refuzimin më të lartë të vizave

Sipas një studimi të Henley & Partners, Afrika përballet me normat më të larta të refuzimit të vizave për zonën Schengen në Evropë, me...

Lajme të tjera

Web TV