Armina Mevlani i habit të gjithë me foton e publikuar: Isha akoma e …

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo i jep herë pas here fansave mundësinë për të bërë pyetjet që dëshirojnë.

Së fundmi, mes shumë pyetjesh, një ndjekës i ka kërkuar një foto Arminës nga mosha 18-20 vjeç. Ajo ka publikuar një foto e përbri ka shkruar: “Ja ku është, isha akoma e virgjër këtu”.

Ky koment ka ngjallur interes sërish tek ndjekësit e saj, të cilët janë befasuar nga deklarata e papritur e bërë publikisht.

Kujtojmë që Armina aktualisht është në një lidhje të konsoliduar me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha. Ata bashkëjetojnë prej disa vitesh dhe po presin të martohen.

Të fundit

Yjet dhe dashuria/ Pse ju do, sipas shenjave të Horoskopit

A keni menduar ndonjëherë se çfarë ju ka marrë partneri juaj? Përtej kimisë, romancës, dashurisë, tërheqjes që ekzistonte patjetër mes...

Zyrtare/ Kupa e Botës 2030 do të zhvillohet në 6 shtete dhe 3 kontinente

Kupa e Botës 2030 do të jetë thelbësisht e ndryshme nga të gjitha të mëparshmet. Duke përfituar nga festimi i 100-vjetorit të turneut (filloi...

“Nuk ndryshon norma bazë e interesit”/ Sejko: Ekonomia shqiptare ka vijuar të rritet

Guvernatori i Banksës së Shqipërisë, Gent Sejko deklaroi se norma bazë e interesit nuk do të ndryshojë. Gjatë një konference për mediat, Sejko u shpreh...

Sabatini: “Tare ishte një intelektual dhe dominues, Lazio humbi shumë me largimin e tij”

Igli Tare i dha fund aventurës së tij te Lazio verën e kaluar, pas mosmarrëveshjeve të shumta me trajnerin Sarri, teksa presidenti Lotito në...

Victoria Beckham për tradhtinë e supozuar të David para 20 vitesh: U distancuam

Historia e tyre e dashurisë do të niste në vitin e largët 1998 gjatë një ndeshjeje futbolli për motive bamirësie, për t'u kurorëzuar në...

Lajme të tjera

Web TV