Dasmë së shpejti? Fifi flet për lidhjen me Adisin: Gjithmonë kam qenë burri!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lidhja e dashurisë mes Adisit dhe Fifit dita-ditës po bëhet më serioze. Të shumta janë fotot e videot e çiftit në rrjetet sociale, nga jeta e tyre e përditshme, si dhe dedikime e ëmbla.

Së fundmi në “Prive Reality”, Fifi ka folur për marrëdhënien, dhe planet e tyre për të ardhmen.

Këngëtarja u shpreh se po pret që partneri i saj t’i propozojë, pasi ajo nuk do dëshironte kurrë ta merrte hapin e parë ajo.

“Është një problem unë s’i propozoj atij, rasti i vetëm ku unë jam një femër. Se gjithnjë kam qenë burri”, tha ish-banorja e “Big Brother VIP”.

Kujtojmë që lidhja e tyre nisi fill pas pjesëmarrjes së Fifit në këtë reality-show. Prej atëherë, kanë qenë në qendër të vëmendjes, e mesa duket edhe dasma nuk është aq larg!

 

 

 


Të fundit

Mitsotakis: Kushdo që shkel kufijtë dënohet, ujërat tona janë të pathyeshme

Kyriakos Mitsotakis i ka dërguar mesazhe Turqisë dhe Recep Tayyip Erdogan mëngjesin e së enjtes gjatë ceremonisë së emërimit...

Albania 1 dhe Albania 2 së shpejti në hapësirë, nënshkruhet kontrata 6 milionë dollarë

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka bërë me dije se ditën e sotme do të nënshkruhet kontrata 6 milion dollarëshe e shërbimit satelitor. Peleshi...

Trazirat hindu me myslimanët nuk duhet të ndodhin në Britani

Funerali i Madhërisë së Saj solli në plan të parë fenë, gjë që është e kuptueshme. Nga JAMES WHALE Përveç funeralit të lavdishëm në Westminster Abbey,...

“Enigmë në mbrojtje”/ Titujt kryesorë të mediave sportive

Kampionatet rikthehen këtë fundjavë dhe shumica prej ekipeve do të kenë mungesa të rëndësishme. Ndeshjet e Nations League sollën lëndime të shumta të lojtarëve,...

Uragani Ian ‘pushton’ Floridën, 2 milionë qytetarë pa energji elektrike!

Uragani Ian la një shteg shkatërrimi në Floridën jugperëndimore, duke bllokuar njerëz në shtëpitë e përmbytura, dëmtuar çatinë e një njësie të kujdesit intensiv...

Lajme të tjera

Web TV