“Më shkatërruan…”/ Nusja arrestohet ditën e dasmës, dhëndri i kërkuar nga policia…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një nuse është arrestuar ditën e dasmës së saj në qytetin Arraba.

Ngjarja ka ndodhur pasi policia izraelite ka arrestuar të renë pasi në ditën e dasmës burri i saj kishte thyer një urdhër ndalimi. Policia shkoi për të arrestuar dhëndrin por kur nuk e gjetën aty, ata morën nusen e veshur me vello në Komisariat.

Policia tha se dhëndri që mbante armë kishte thyer urdhrin e ndalimit për të hyrë në qytetin Arraba për të marrë pjesë në dasmën e tij.

Zyrtarët thanë se nusja dhe disa persona të tjerë dyshoheshin se kishin ndihmuar dhëndrin të ikte nga ngjarja, ndërsa oficerët erdhën për ta arrestuar.

Nusja e arrestuar tha:

Më shkatërruan ditën më të lumtur të jetës. Sa i përket dyshimeve, nuk e di se për çfarë po flasin.
Pasi u mor në pyetje nusja u la e lirê ndërsa dhëndri është ende i zhdukur.

Të fundit

Mister në rrugën Berat-Lushnjë, shoferi dhe pasagjeri zhduken pas aksidentit të rëndë

Një makinë tip Mercedez Benz është përplasur mbrëmjen e së shtunës me trafikandarësen në rrugën nacionale Berat- Lushnjë, në...

VOA: Berisha nuk heq dorë nga protesta e 6 dhjetorit, del në shesh pa lejen e Policisë

Në Tiranë, Partia Demokratike, ajo pjesë që drejtohet nga ish-kryeministri Sali Berisha, bëri të ditur se nuk do të ndryshojë planet për të zhvilluar...

Bora Zemani merr buqetën më të veçantë dhe më të pazakontë nga ndjekësit e saj!

ora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen” e...

VIDEO/ Argjentina mposht Meksikën dhe merr tre pikët e para, Messi shënon një super gol

Argjentina siguron suksesin e parë në Kupën e Botës, Katar 2022, por përfaqësuesja “Albiceleste” i falet përsëri kapitenit dhe njeriut lider, Lionel Messi-t. 7 herë...

Eksperimenti i të ftohtit, BBC: Çfarë i ndodh trupit në një shtëpi pa ngrohje!

Deri këtë vit temperatura mesatare që duhej mbajtur në shtëpitë dimërore në disa pjesë te Europës, ishte 20 gradë, me luhatje maksimale në dy...

Lajme të tjera

Web TV