Së shpejti dasmë? I ulur në gjunjë, Dj PM i propozon Sarah Berishës për martesë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Së fundmi menaxheri i Dj PM dhe Dj Dagz, Tataruka, ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij. Padyshim aty ishin të pranishme edhe Einxhel dhe Sarah.

Kjo e fundit u përball me një moment epik kur PM para të gjithëve u ul në gjunjë dhe u bë sikur po i propozon blogeres por kutia ishte e zbrazët.

Momenti epik u shpërnda nga Sarah e cila e mori me sportivitet gjithë shakanë e partnerit të saj.

Megjithatë, PM i ka bërë të dashurës së tij një dedikim të ëmbël. Ndonëse u “justifikuar” duke thënë se nuk është romantik, Dj PM i ka shprehu fjalët më të bukura blogeres në këtë ditë të veçantë.

Epo, tani presim propozim, atë të vërtetin…


Të fundit

“Mirë se vini në Shqipëri, bukë, kripë dhe…”/ Berisha mesazh europianëve për protestën

Kreu i PD, Sali Berisha ka reaguar lidhur me protestën që do të zhvillohet më 6 dhjetor. Në një postim...

VIDEO/ Argjentina mposht Australinë dhe do të përballet me Holandën në çerekfinale

Argjentina fitoi 2-1 ndaj Australisë dhe siguroi kualifikimin në çerekfinalet e Kupës së Botës, raund në të cilin do të përballet me Holandën për...

‘U burgos 3 herë për dhunë’, rrëfimi i 54-vjeçares që kërcënohet nga burri

Emisioni “Review” në Euronews Albania ka sjellë historinë e një gruaje në Kukës, ndaj së cilë është ushtruar dhunë për 30 vite nga bashkëshorti...

Vrasja e gruas shtatzënë/ Mjeku tregon nëse mund të shpëtohej foshnja

Mjeku Astrit Bimbashi deklaroi se nga ana praktike, do të ishte e pamundur që mjekët të ndërhynin pas vrasjes së gruas shtatzënë, Hamide Magashi,...

Fundi i krizës energjetike në Evropë është në horizont

Nuk ndodh shpesh që unë të jap lajme të mira, por gjykoj se këta parashikues ka të ngjarë të jenë më shumë pesimistë sesa...

Lajme të tjera

Web TV