FOTO/ Pas ribashkimit me Donaldin, Bora Zemani merr surprizën e bukur

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Bora Zemani ka marrë së fundmi një surprizë të këndshme nga fansat e saj. Disa fansa kanë dërguar një parashutë pranë vendit të punës, ku shihej fotoja e moderatores krah vëllezërve Veshaj. Përveç kësaj, moderatorja e njohur ka marrë një buqetë të madhe me lule si dhe çokollata.

Kjo surprizë vjen pak ditë pasi moderatorja foli publikisht për rikthimin me Donaldin. E ftuar në emisionin e tij, Bora tregoi sesi ndodhi ribashikimi i tyre dhe sigurisht që një rol të rëndësishëm ka pasur mikesha e saj, Semi Jaupaj. Aktori zbuloi se i kishte shkruar Semit që të flasë me Borën.

“I thoja “Më tako të më dëgjosh, pastaj më helmo.”, shtoi aktori. Duke iu rikthyer takimit të tyre brenda shtëpisë së “Big Brother”, moderatorja u shpreh se nuk donte të futej brenda shtëpisë së famshme, por ishte e detyruruar t’i dilte në krah Semit pasi aludohej se ajo ishte në lidhje me Donaldin.


Të fundit

110 – vjet ekonomi shqiptare – përballja me sfidat e zhvillimit ekonomiko-social

Nga Anastas Angjeli, Adrian Civici Ekonomia shqiptare në periudhën para shpalljes së pavarësisë deri në luftën e II-të botërore Struktura ekonomike...

“E pritën derisa erdhi dhe…”/ Zbardhen detaje nga vrasja e shqiptarit në Gjermani

Një shqiptar është qëlluar për vdekje mbrëmjen e djeshme në Krefeld Gjermani. 42-vjeçari shqiptar është qëlluar katër herë nga dy persona, ndërsa ka humbur jetën...

Vendimi për liberalizimin e vizave për Kosovën, ja çfarë pritet të ndodhë

Miratimi i vendimit për liberalizimin e vizave për Kosovën pritet të jetë të mërkurën në rend dite në takimin e ambasadorëve të BE-së, në...

Ariu ka hyrë në Bulevard, çfarë bën shteti?!

Nga Frrok Çupi Hamendje, hamendje, hamendje pa fund..., çfarë do të ndodhë në 6 dhjetor. Data 6 është projektuar si më e mira në historinë...

Zgjedhjet lokale/ Berisha pa para, lekët e fushatës i merr PS, fondet i merr Basha

Partia Demokratike e drejtuar nga Sali Berisha nuk do të marrë asnjë para nga fundet publike. Zgjedhjet e e 2019 kanë nxjerrë jashtë loje...

Lajme të tjera

Web TV