Jim Belushi vjen në Shqipëri, pozon me puro pranë murit ku shkruhet…(Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aktori i njohur me origjinë shqiptare, Jim Belushi, ka ardhur sërish për vizitë në Shqipëri. Pa shumë bujë, me një puro në dorë, duket se Belushi po shëtit rrugëve të kryeqytetit, ndërsa nuk e ka humbur rastin për të shkrepur edhe një pozë, pranë dy të moshuarve që shesin perime.

Në llogarinë e tij në Instagram, Jim ka ndarë fotot, ndërsa në sfond bie në sy parulla që është shkruar në mur: Fuck shteti!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jim Belushi (@jim_belushi)


Aktori ka qenë gjithmonë krenar për origjinën e tij duke e shprehur shpeshherë edhe me daljet e tij publike duke nderuar flamurin dhe himnin shqiptar.

Të fundit

E reja humbi jetën disa ditë pas lindjes/ Materniteti “Koco Gliozheni”: Në momentin që..

Materniteti  “Koco Gliozheni” ka reaguar pasi një 30-vjeçare humbi jetën disa ditë pas lindjes. Përmes një deklarate zyrtare, SUOGJ “Koco...

Transferimi më i shtrenjtë në histori të Premier League, Chelsea zyrtarizon Enzo Fernadez

Chelsea ka konfirmuar zyrtarisht se ka transferuar mesfushorin argjentinas Enzo Fernandez nga Benfica. Për klubin londinez ky është transferimi më i shtrenjtë në histori të...

Agron Duka zbulon ‘formulën’, ja si do i fitojë opozita zgjedhjet e 14 majit

Kreu i PAA-së, Agron Duka ka treguar “formulën” se si opozita të fitojë zgjedhjet e 14 majit. Duka theksoi se opozita duhet bashkuar rreth kandidatit...

Arrestohet shqiptari në Vjenë/ Plagosi me thikë pas shpine një 30-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur brenda një apartamenti në Vjenë të Austrisë ku një 30 vjeçar shqiptar ka goditur me thikë pas shpine...

Do heqin kamerat apo krimin?/ Karamuço “zbërthen” prapaskenat e operacionit “Fijet”

I ftuar ditën e sotme në ‘Breaking’ në Top News  ka qenë eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço. Ai ka folur për operacionin e policisë “Fijet”,...

Lajme të tjera

Web TV