test

E rëndë në Greqi, i riu shqiptar vritet dhe groposet në plazhin e Kartelisë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një i ri shqiptar është gjetur i vrarë në Qiparisia të Greqisë. Bëhet fjalë për një 31-vjeçar që ishte i groposur në plazhin e Kartelisë në Kyparisia, ndërsa në trupi i pajetë kishte kryesisht lëndime në kokë.

Në zonën ku u gjet kufoma, grupi i punonjësve të policisë së Zyrës së Hetimit Kriminal të Messinisë ka shkuar për të mbledhur provat, ndërsa siç rezultoi nga hetimet e deritanishme, viktima nuk ishte banues i zonës.

Paralelisht me mbledhjen e provave, policia është në pritje të rezultatit zyrtar të ekspertizës mjeko-ligjore. Deri më tani nuk dihen ende detaje rreth identitetit të shqiptarit.

 

Të fundit

Përcillet në banesën e fundit Agim Doçi/ Familjarët: Nuk e mori pensionin që i takonte

Përcillet ditën e sotme për në banesën e fundit poeti i ndjerë Agim Doçi. Ai ndërroi jetë pas disa...

Franca kërkon vendin e parë të grupit D në përballjen me Poloninë, formacionet zyrtare

Në orën 18:00 luhen dy ndeshjet e raundit të tretë e të fundit në Grup D, ku pretendentet për dy vendet e para janë...

Buka me kripë, por kripa “pa karar”/ ISHP: Sasia e kripës në bukë, më e lartë se norma

Vetëm nga konsumi i 100 gramë  bukë  shumë persona në Shqipëri marrin afro gjysmën e sasisë së kripës se rekomanduar në ditë. Kjo sipas një...

Temperatura “zjarr”/ Si të reduktojmë dëmin e shkaktuar nga dielli këtë verë, duhet të…

Sa të çuditshëm që jemi?! Edhe pse i njohim alternativat më të mira, në shumicën e rasteve prapë tërhiqemi nga zgjedhja më e dëmshme....

Rastet kur bananet shkaktojnë dhimbje stomaku

Nëse u befasuat nga titulli mos u habisni. Bananet shkaktojnë dhimbje stomaku por jo tek të gjithë. Arsyeja përse ndodh kjo besohet se ka...

Lajme të tjera

Web TV