I hyri në shtëpi për të vjedhur, 85-vjeçari belg plagos shqiptarin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një 85-vjeçar belg ka plagosur me armë zjarri një shqiptar, pasi ky i fundit tentoi t’i vidhte në shtëpi.

Sipas medieve të huaja, Esri Miza ndodhet aktualisht në spital në gjendje kritike për jetën.

Shqiptari thuhet se ishte futur në banesën e një 85-vjeçari për të grabitur, por ky i fundit e pikasi atë duke e qëlluar me armë e duke e lënë të plagosur rëndë.

Hetuesit janë në kërkim të dëshmitarëve të vlefshëm që mund të kenë vërejtur veprime të dyshimta pranë shtëpisë së viktimës para ose pas ngjarjes ose që mund të kenë informacione për bashkëpunëtorët e autorit.

Të fundit

Përfundon Ligue 1, Brest hyn në Champions për herë të parë në histori të klubit

Kampionati francez uli këtë të diel siparin për sezonin 2023-2024, duke dhënë dhe verdiktet e fundit. Në fakt, kishim...

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Instagrami është mbushur plot me postime të VIP-ave, të cilët na tregojnë përmes fotove të rejat më të fundit. Si çdo herë dritare.net ju tregon...

Këto janë gratë më të pasura në botë! Si i vunë pasuritë e tyre marramendëse!

Për shekuj me radhë, bota e biznesit ka qenë e dominuar nga meshkujt, ku gratë rrallë njihen për arritjet e tyre. Pas ndeshjeve të...

Mbyllet në barazim pa gola sfida Egnatia-Vllaznia, rrogozhinasit shkojnë në finale

Finalja e “Final Four” do të jetë Partizani – Egnatia. Skuadra rrogozhinase arriti të kualifikohej në ndeshjen vendimtare të titullit pasi barazoi 0-0 me...

I keni ditur? Njihuni me 8 ushqimet e konservuara që ndihmojnë në humbjen e peshës

Kur bëhet fjalë për të humbur peshë, zgjedhjet e duhura ushqimore janë thelbësore. Ushqimet e konservuara mund të jenë një opsion i shkëlqyer për...

Lajme të tjera

Web TV