Einxhel Shkira dhe Dj Dagz u bënë prindër për herë të parë, çifti zbulon emrin e veçantë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë bërë prindër për herë të parë. Më 12 dhjetor Einxhel ka sjellë në jetë djalin e saj me Dj Dagz, ndërsa sot çifti ka zbuluar dhe ermin e veçantë që i kanë vendosur.

Teksa ka ndarë një video në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet se ajo dhe partner i saj përkëdhelin duart e të voglit, moderatorja zbulon se djali do të quhet Trev.

“Kur dashuria merr formën e një jete të re…Faleminderit Zot!”, shkruan moderatorja në Instagram.

Të fundit

Masakra e 2 Prillit/ Meta: Të vendosur për të mbrojtur amanetin e martirëve

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta iu është bashkuar reagimeve për demonstratën e 2 prillit të 1991 ku...

“Më hodhi diçka në pije”/Qetsori zbulon sherrin e vjetër me Bledin: Do ja rregulloj unë..

Teksa askush nuk e priste largimin e Olta Gixharit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, banorët patën mbrëmë edhe një të papritur tjetër. Në...

‘Do sjellim ndryshimin për qytetarët e Tiranës’/ Braimllari: Me Këlliçin ulim taksat

Sekretari organizativ i Partisë së Lirisë Endrit Braimllari, njëkohësisht kandidat për Këshillin Bashkiak të Tiranës deklaron se me Belind Këlliçin kryetar bashkie ne do...

Temperatura nën zero dhe dëborë/ Surprizat e motit për javën e ardhshme

Vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme me origjinë polare gjatë javës që vjen. Depërtimi i...

“Është cënuar siguria kombëtare”/ Gogu: Të nisë urgjent hetimi për Monika Kryemadhin!

Nënkryetari i grupit parlamentar socialist, Toni Gogu u ka bërë thirrje organeve hetimore që të nisin hetimin për deputeten e Partisë së Lirisë, Monika...

Lajme të tjera

Web TV