“Një herë e therën me thikë…”, banori i BBV habit me kërcënimet që merrte i ati (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Artan Thaçi po vazhdon rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova kur janë bërë gati dy muaj që nga fillimi i spektaklit.

Djali i humoristi të ndjerë, Rasim Thaçi-Cima ka treguar një anën tjetër për publikun duke shfaqur personalitetin e tij ndërsa jo rrallë herë ka folur edhe për aktorin.

Edhe sot (e hënë) Artani ka rrëfyer një histori të Cimës dhe ndërsa po bisedonte me banorin e ri nga Shqipëria, Brunon ai tha se humoristi ishte kërcënuar disa herë me jetë.

Artani tregoi se aktori në një rast edhe ishte therur me thikë përpara shtëpisë së tyre.

“Babai im është kërcënuar disa herë me jetë, një herë e kanë therë me thikë, ka ndodhur para shtëpisë sapo ka dalur nga makina, unë isha në shtëpi, ai ka arritur të vijë deri lart duke thënë eja se më kanë therur, sikur ma ka ndje shpirti kur i ka rënë ziles së shtëpisë, e kam dërguar menjëherë në spital”, ka treguar Artani.

Të fundit

“Plani i fshehtë për arrestimin e Dakos”/ Ish-drejtuesi i policisë tregon skemën

Ish-drejtuesi i policisë Arben Hajdarrmataj tha në emisionin Now në Euronews Albania se në kohën kur Fatmir Xhafaj ishte...

Para pak muajsh mundi kancerin/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja meksikane

Rebecca Jones, aktorja e njohur meksikane, ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare herët në mëngjesin e sotëm. E njohur për rolin e saj si antagoniste në...

Shkolla e Policisë “përjashton” ekselentët/ S’lejohen ata mbi 30 vjeç apo që mbajnë syze

Në muajin shkurt 2023, Policia e Shtetit, njoftoi se janë hapur 300 vende vakante për punonjës policie. Kandidatët duhet të paraqiteshin deri më 15...

“Inskenime alla James Bond nëpër tunele”/ Pse iu vunë prangat Lefter Allës

Gazetari Lavdrim Lita tha në emisioni Now në Euronews Albania se kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla dhe biznesmeni i favorizuar prej tij në tenderin...

KQZ u ndalon socialistëve zhvillimin e 5 aktiviteteve politike!

5 aktivitete të socialistëve janë ndaluar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) pasi janë kategorizuar si aktivitete shtetërore për qëllime elektorale. “Të ndëshkuarit” janë Ministrja e...

Lajme të tjera

Web TV