“Sa u ka shkuar çmimi?”/ Fatma i kthehet Arbrit: Ç’është ky përçmim ndaj ish-banorëve

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mbrëmjen e djeshme Arbër Hajdari shpërtheu ashpër ndaj ish-banorëve, Efi, Ronaldo dhe Mikela.

Sipas tij, ato po e shfrytëzojnë Luizin për famë, teksa i quajti “përfitues” dhe se jetojnë për klikime.

Nisur nga kjo situatë ka reaguar e revoltuar moderatorja Fatma Haxhialiu. Ajo i ka dalë kundër Arbrit, duke thënë se nuk e kupton pse gjithë ky përçmim ndaj ish-banorëve.

Më tej ajo ka shtuar “Po ti Arbër nuk del për shikueshmëri dhe klikime?”.

“Me fal pak po Efi tere kohen i ka folur Luizit aty, pike se pari! Pike se dyti pse i drejtoheni ish banoreve me kaq percmim??? Pastaj ca eshte ky muhabet e beni per klikime, po ti o Arber per ca del aty si opinionist? Ti nuk del per shikueshmeri dhe klikime? Ca pune ke ti me opinionistin aty, kur merresh me filantropi? Cfare qellmi ke ndryshe nga keta qe e bekan per klikime?”, ka shkruar Fatma në rrjete sociale.

"Ju për atë jetoni sa u ka shkuar çmimi?"/ Fatma i

Të fundit

Amerikanët para një ripërballje Biden-Trump

Amerikanët janë përballë një përsëritjeje të zgjedhjeve presidenciale të vitit 2020. Sondazhet tregojnë një mungesë përkrahjeje për të dy kandidatët,...

Vrau babanë në bashkëpunim me motrën dhe vëllanë, Hysen Meta pranon krimin

Hysen Meta 25 vjeç ka pranuar se ka qenë qenë ekzekutori i babait të tij Pëllumb Meta në Durrës, ndërsa është ndihmuar nga motra dhe...

Të mundësh Ramën me bedelët e Metës!

Nga Dritan Hila Të ndodhur në një krizë ideore dhe morale dhe me probleme të mëdhaja personalitetesh në partinë e tij, Ilir Meta ka dalë...

“Dëshmoi se ekziston”, gazetari analizon protestën e Rithemelimit: Mungon qeverisja..

Gazetari Mentor Kikia, i ftuar në një studio televizive, ka komentuar protestën e Rithemelimit për të cilën u shpreh se ne si shoqëri nuk...

“Krimi i mirëmenduar”, policia: Vrasja e babait ndodhi më 10 shkurt

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me krimin e rëndë që u zbulua në Durrës, ku 50-vjeçari Pëllumb Meta u gjet i varrosur...

Lajme të tjera

Web TV