Aksidentet nuk kanë të ndalur/ Makina përfundon përmbys në Fier, drejtuesi në spital

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një automjet është përmbysur mbrëmjen e kësaj të diele në rrugën hyrëse në qytetin e Fierit përballë Drejtorisë së Tatimeve.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se në automjet ka qenë vetëm drejtuesi, i cili është nxjerë dhe është dërguar në urgjencën e spitalit.

Fatmirësisht, ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i mjetit ka shmangur nje qen dhe ka frenuar, por makina është përmbysur.

Të fundit

Presidenca e Këshillit të Sigurimit/ Rama: Moment krenarie për gjithë shqiptarët!

“Një moment krenarie për gjithë shqiptarët”, kështu e përkufizon kryeministri Edi Rama, kryesimin e Këshillit të Sigurimit nga Shqipëria. Në një...

FOTO/ Si Brigitte Macron shpëtoi Mbretëreshën Camilla nga një incident ‘live’

Pritja e bërë nga çifti presidencial francez ndaj Mbretit Charles dhe Mbretëreshës Camilla ishte e ngrohtë. Brigitte Macron, në një gjest solidariteti femëror, “i shpëtoi” një incidet...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në Volos. Por si duket, kaosi nuk preku vetëm në jetët e njerëzve, por edhe ato...

‘Bild’: Para gjithë botës, Rama i vë frenat ankesave ruse me një fjali

Kjo ishte një deklaratë e qartë nga shefi! Dhe sërish kryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk i rezistoi dot një goditjeje ndaj Rusisë.., shkruan...

Pse nuk duhet të flini kurrë gjumë në anën tuaj të djathtë

Kur shtriheni në shtrat në fund të ditës së gjatë, ndoshta përkuleni nën batanije dhe vendoseni në pozicionin tuaj të preferuar të gjumit pa...

Lajme të tjera

Web TV