“Po doli Luizi, iki dhe unë”, Olta habit me deklaratën e saj (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Publiku vendosi në spektaklin e mbrëmjes së djeshme që Olta dhe Kiara të shkojnë “kokë më kokë” në nominim.

Por pas kësaj Luizi ka bërë një deklaratë të fortë, ai është shprehur se nëse del Kiara do të dal edhe ai.

Deklarata e Luizit nuk është pritur mirë nga Olta, e cila ka thënë se në fund të fundit Big Brother është garë dhe se aty ata janë për të luajtuar.

Gjatë një diskutimi me Dean, Olta ka thënë se është lodhur nga insisitimi i Luizit për të mbrojtur Kiarën në çdo moment dhe e nuk është dakord që ai të dalë nga shtëpia nëse Kiara eliminohet nga loja.

Ndërkaq Olta tha se nëse del Luizi, do dali edhe ajo.

Olta: Po doli Luizi iki dhe në. Do dalësh po doli Kiara, rri se dal unë.

Na plasi Kiara, Kiara. Pse të ndihem në faj unë se del Kiara.

Të fundit

Tmerrohen banorët e Freskut në Tiranë, helikopteri u hedh një lëndë të paidentifikuar

Pasditen e sotme në zonën e Freskut në Tiranë, banorët e zonës janë alarmuar nga një ndodhi aspak e...

Berisha: Zhvillimi për çështjen “McGonigal”, detyroi Ramën të bënte draftin për Kosovën

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se drafti që kreu i qeverisë Edi Rama prezantoi sot për Kosovën është i hartuar në Serbi. Gjatë një interviste në...

VIDEO/ Benzema prezantohet në mënyrë spektakolare tek Al-Ittihad mes 60 mijë tifozëve

Pamjet e para të Karim Benzemas me fanellën e Al-Ittihad janë mbresëlënese. Sulmuesi francez u prezantua para tifozëve në fushë në “King Abdullah Sports...

Rubini më i madh dhe më i vlefshëm ndonjëherë shitet në ankand, ja sa kushtoi ai

Një rubin 55,22 karatësh është bërë guri më e madh dhe më i vlefshëm i këtij lloji që është shitur ndonjëherë në ankand, duke...

Analiza e VOA: Mike Pence sfidon Trump për të qenë kandidat i republikanëve

Këtë javë disa republikanë kanë shpallur kandidaturën për president në përpjekje për të penguar ish-Presidentin Donald Trump që të marrë emërimin e Partisë Republikane...

Lajme të tjera

Web TV