“Hap sytë”, Sabiani nuk i ndahet Kejsit: Vetëm afër Luizit të rrish

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sabiani ishte një ndër personazhet kryesore edhe gjatë këtij sezoni të “Big Brother VIP”, pasi ai iu bashkua vajzës së tij , Keisit, si banor.

Megjithatë, edhe pas largimit ai nuk ka ndërmend të tëhriqet nga mesazhet që i jep asaj, teksa ditën e sotme ata komunikuan nëpërmjet telefonit.

Këngëtari i ka thënë Keisit që të ketë kujdes dhe të mos afrohet me asnjë banor tjetër aty përveç Luizit, duke treguar se vazhdon të jetë kundër idesë që vajza e tij mund të krijojë një lidhje brenda shtëpisë.

“Ne të gjithë jemi shumë mirë, ti vetëm hap sytë se e kupton ti, e di ti ça nuk dua unë. Kujdes, bëj çik kujdes aty, afër Luizit aty, nuk dua të rrish me njeri tjetër.”- i tha ai.

Të fundit

Do të kandidojë për kryeministër? Ja si përgjigjet Agron Duka

Agron Duka, i ftuar në rubrikën “Opinion” në News24, ka komentuar situatën politike në vend dhe situatën brenda opozitës. Ai...

“SIGAL UNIQA Vital Truck”, dy ditë në Divjakë/ Vizita dhe ekzaminime falas për qytetarët

SIGAL UNIQA Group Austria, përveç se një kompani sigurimesh, prej vitesh kontribuon për qytetarët në forma të ndryshme. Prej vitit 2015 SIGAL UNIQA ka ndërtuar...

Hezbollah sulmon sërish Izraelin/ 14 ushtarë të plagosur, 6 prej tyre në gjendje të rëndë

Grupi militant libanez Hezbollah ka marrë përgjegjësinë për një sulm ndërkufitar me dron dhe raketa në veri të Izraelit që ka lënë të plagosur...

Punimet në rrugën e Arbrit/ Devijohet qarkullimi në rrugën e vjetër Tiranë-Peshkopi

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se qarkullimi i mjeteve në rrugën e Arbrit do të devijohet për shkak të punimeve që po kryhen në këtë...

OBSH: Transmetimi i gripit të shpendëve tek njerëzit mbetet një shqetësim i madh

Organizata Botërore e Shëndetësisë shprehu shqetësimin për përhapjen në rritje të variantit H5N1 të gripit të shpendëve te speciet e tjera, përfshirë njerëzit. Ekziston frika...

Lajme të tjera

Web TV