test

Kështu do tallen edhe me ty…/ Noizy shpërthen keq ndaj Megi Pojanit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Video e motrave Pojani teksa talleshin në varrin e stërgjyshes së tyre ka bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe ka qenë në vëmendje të mediave rozë.

Një video e pahijshme kjo e cila është kritikuar nga mijëra ndjekës të cilët gjithashtu nuk kanë kursyer as ofendimet për Megi Pojanin, e cila në pamjet e publikuara shfaqet duke u tallur, qeshur dhe dredhur të pasmet mbi varrin e familjares së saj.

Lidhur me këtë video skandaloze ka reaguar edhe reperi i njohur Noizy, të cilit si shumica e shqiptarëve i ka bërë përshtypje ky veprim i moderatores.

Në llogarinë e tij në Instagram Noizy ka publikuar videon e motrave Pojani në varreza si dhe ka shkrajtur dhe dy fjalë për Megin.

“Ëhat a dumb bitch, kshu do tallen stermbesat e tua me ty mer kok bole femer, po ti sma merr mendja te behesh me mbesa o ftyr patate Edhe ajo qe te filmon ty.. this face cost money , cancel this hoe”, shkruan Noizy.

 

 

Të fundit

Samiti i Paqes për Ukrainën, Spiropali takohet në Zvicër me zv.Presidenten e SHBA-ve

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është takuar me Zv.Presidenten e Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

Trump me deklarata të forta ndaj Zelenskyt: Shitësi më i madh në histori

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky është "shitësi më i madh në histori. Sa herë që vjen në këtë vend ai largohet me 60 miliardë dollarë....

Udhëheqësit botërorë në Samitin e Paqes për Ukrainën që mbahet në Zvicër, ç’do ndodhë?

Udhëheqësit botërorë në samitin e paqes në Ukrainë që po mbahet në Zvicër, pritet të miratojnë një deklaratë që riafirmon integritetin territorial të Kievit. Më...

Sot Kurban Bajrami, Kryetarja e Kuvendit uron besimtarët: Sakrificën në emër të besimit

Kryetarja e parlamentit të Shqipërisë Lindita Nikolla ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Nikolla shprehet ndër të tjera që sakrificën në emër...

Ishin përgatitur për të sulmuar shqiptarët, 50 tifozë italianë bien në prangat e policisë

Rreth 50 tifozë italianë janë arrestuar ditën e djeshme, përpara ndeshjes mes Italisë dhe Shqipërisë, e vlefshme për Kampionatin Europian të futbollit. Gazeta gjermane Bild...

Lajme të tjera

Web TV