E tmerrshme! Babai pësoi infarkt pas debatit me të, i biri i jep fund jetës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Itali, ku kanë humbur jetën babë e bir. Mësohet se ngjara ka ndodhur në Fonzaso, ku një 50-vjeçar u vetëvra pas vdekjes së të atit, i cili pësoi infarkt në sy të të birit, pas një debati mes të dyve.

Sipas dyshimeve të para, djali është vetëvrarë për shkak të ndjenjës së fajit. Pas vdekjes së babait të tij, ai ishte larguar nga shtëpia dhe ishte zhdukur prej dy ditësh. Më pas policia e ka gjetur atë te vdekur.

Trupi i tij u gjet dy ditë më vonë në rrëzë të një shkëmbi në Pedesalto. Ngjarja ka tronditur nënë e 50-vjeçarit, e cila brenda pak orësh humbi edhe bashkëshortin, edhe djalin e saj të vetëm.

Të fundit

Presidenca e Këshillit të Sigurimit/ Rama: Moment krenarie për gjithë shqiptarët!

“Një moment krenarie për gjithë shqiptarët”, kështu e përkufizon kryeministri Edi Rama, kryesimin e Këshillit të Sigurimit nga Shqipëria. Në një...

FOTO/ Si Brigitte Macron shpëtoi Mbretëreshën Camilla nga një incident ‘live’

Pritja e bërë nga çifti presidencial francez ndaj Mbretit Charles dhe Mbretëreshës Camilla ishte e ngrohtë. Brigitte Macron, në një gjest solidariteti femëror, “i shpëtoi” një incidet...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në Volos. Por si duket, kaosi nuk preku vetëm në jetët e njerëzve, por edhe ato...

‘Bild’: Para gjithë botës, Rama i vë frenat ankesave ruse me një fjali

Kjo ishte një deklaratë e qartë nga shefi! Dhe sërish kryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk i rezistoi dot një goditjeje ndaj Rusisë.., shkruan...

Pse nuk duhet të flini kurrë gjumë në anën tuaj të djathtë

Kur shtriheni në shtrat në fund të ditës së gjatë, ndoshta përkuleni nën batanije dhe vendoseni në pozicionin tuaj të preferuar të gjumit pa...

Lajme të tjera

Web TV