Luizi e tregon hapur/ Ja pse duhet ta fitojë këtë “Big Brother”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtari Luiz Ejlli ka treguar sot në një intervistë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” për gazetaren Elona Duro se përse ai duhet ta fitojë këtë garë.

Luizi tregoi se më shumë se sa një ëndërr apo dëshirë, fitorja është për atë jetike.

Ndër të tjera ai tregoi se ky do të jetë reality shoë i fundit që do të marrë pjesë.

“Ca është bërë është bërë. Njerëzit e kanë krijuar adhurimin për secilin nga ne. Fitorja e këtij programi është jetike për mua, më shumë sesa një ëndërr apo deshirë. E kam vendosur që në fillim që ky do të jetë reality show i fundit që do të marrë pjesë.”, tha ai.

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV