test

Milani zhgënjen por i shmanget humbjes në “frymën e fundit” ndaj Cremoneses

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Milani i ka shpëtuar humbjes nga Cremonese (1-1) në ndeshjen e xhiros së 33-të në Serie A që u zhvillua në San Siro.

Asnjëra nga skuadrat nuk shënoi në pjesën e parë duke shkuar në dhomat e zhveshjes në rezultat pa gola.

Në gjysmën e dytë, ishte Cremonese që realizoi e para përmes David Okereke (77’).

Rossonerët ia dolën të reagonin për ta barazuar rezultatin me golin e Junior Messias në minutat shtesë (90’+3)

Kuqezinjtë kanë momentalisht 58 pikë (aq sa Atalanta dhe Roma) dhe ndodhet dy pikë prapa pozitës së katërt që mbahet nga Interi.

Të fundit

Ben Affleck më në fund zbulon pse është gjithmonë i trishtuar nëpër foto

Shumë prej fotove të tij janë bërë meme për shkak të portretit të trishtë që shpesh Ben Affleck shfaq...

Fier/ Paradë mjetesh bujqësore, festë për grurin në Pojan

E bërë tashmë traditë, është festuar në fshatin Pojan të Fierit, “Festa e Grurit”.  Aktiviteti i cili përkon edhe me korrjen e grurit nga...

Mbi 1 orë e gjysmë në rrugë, dhjetëra mjete bllokohen te Shkalla e Tujanit

Nën temperaturat ekstreme të ditës së sotme, dhjetra automjete kanë mbetur bllokuar në rrugën e Arbrit në vendin e quajtur Shkalla e Tujanit. Qytetarët e...

Zgjedhjet në universitete/ Qëndresa Qytetare: U evidentuan raste të fotografimt të votës

Qëndresa Qytetare ka reaguar lidhur zgjedhjet në 12 universitete publike në të gjithë vendin të cilat u zhvilluan për të zgjedhur drejtuesit e rinj. Në...

Kylian Mbappe nuk do të startojë në sfidën ndaj Holandës, francezi vijon rikuperimin

Kylian Mbappé nuk do të startojë sonte, në orën 21:00, në ndeshjen që do të zhvillohet mes Francës dhe Holandës në Kampionatin Evropian. Sulmuesi...

Lajme të tjera

Web TV