Mos vallë u ndezën sërish shkëndija?/Kristi dhe Kejsi pranë njëri tjetrit në festën e BBV

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas përfundimit të spektaklit, ish banorët e Big Brother VIP kanë festuar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri me ndjeksit e tyre dhe stafin.

Ish banorët kanë ndarë disa momente e festës në rrjetet sociale, por ajo që na ka tërhequr vëmendjen ka qenë pikërisht një fragment i videos “live” të Antonetes, ku Kristi dhe Kejsi janë parë shumë të afërt me njëri tjetrin.

Mos vallë u ndezën sërish shkëndijat? Kristi dhe Kejsi

Mos ndoshta mes tyre do të rilindë një shkëndijë sërish? Kjo mbetet për tu parë. Ata patë një romancë brenda shtëpisë, por që zgjati shumë pak.

Të fundit

Myrto Uzuni largohet nga fusha i lënduar, lajm i keq për Sylvinhon

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni u dëmtua në ndeshjen Granada-Betis, që po luhet në këto momente dhe u...

Ervin Karamuço “zbërthen” arsyen e fortë: Ja pse Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës

Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës sepse i trembet bandave të Aldo Bares. Kështu deklaroi eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço, mbrëmjen e sotme...

Genoa mposht me “poker” Romën dhe zhyt në krizë verdhekuqtë

Genoa bën “poker” dhe shkatërron Romën në takimin e javës së gjashtë të Serie A. Vendasit dominuan të gjithë takimin,ndërsa zhbllokuan sfidën në minutën e...

Hoxha zbardh vrasjen/ Si Artan Tafani ekzekutoi ish-pjesëtarin e grupit të Aldo Bares

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur një nga vrasjet, ku ka marrë pjesë Artan alias Marjus Tafani, i penduari i drejtësisë që zbardhi disa ngjarje...

Artan Hoxha: Laert Haxhiu ndante para me policët, ja lidhjet e fuqishme me autoritetet

Artan Hoxha, ka folur për Laert Haxhiun, grupi i të cilit u ekspozua për të paktën gjashtë vrasje, pas rrëfimeve të Artan Tafanit.  I ftuar...

Lajme të tjera

Web TV