VIDEO/ Edhe Robert Ndrenika fans i Luizit, aktori: U gëzova shumë që fitoi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Luiz Ejlli padyshim mund të konsiderohet personazhi që ka marrë vëmendjen e të gjithë opinionit publik.

Teksa rrjetet e tij sociale, numërojmë me qindra mijëra ndjekës, duket se ai ka bërë për vete edhe VIP-at e vërtetë.

Një ndër ta është edhe aktori i mirënjohur shqiptar Robert Ndrenika.

Në një video të postuar në rrjetin social TikTok nga mbesa e tij Ana, aktori shprehet se është lumturuar për fitoren e Luizit, pavarësisht se pohon se e ka zënë gjumi mbrëmjen e finales.

Të fundit

Myrto Uzuni largohet nga fusha i lënduar, lajm i keq për Sylvinhon

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni u dëmtua në ndeshjen Granada-Betis, që po luhet në këto momente dhe u...

Ervin Karamuço “zbërthen” arsyen e fortë: Ja pse Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës

Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës sepse i trembet bandave të Aldo Bares. Kështu deklaroi eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço, mbrëmjen e sotme...

Genoa mposht me “poker” Romën dhe zhyt në krizë verdhekuqtë

Genoa bën “poker” dhe shkatërron Romën në takimin e javës së gjashtë të Serie A. Vendasit dominuan të gjithë takimin,ndërsa zhbllokuan sfidën në minutën e...

Hoxha zbardh vrasjen/ Si Artan Tafani ekzekutoi ish-pjesëtarin e grupit të Aldo Bares

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur një nga vrasjet, ku ka marrë pjesë Artan alias Marjus Tafani, i penduari i drejtësisë që zbardhi disa ngjarje...

Artan Hoxha: Laert Haxhiu ndante para me policët, ja lidhjet e fuqishme me autoritetet

Artan Hoxha, ka folur për Laert Haxhiun, grupi i të cilit u ekspozua për të paktën gjashtë vrasje, pas rrëfimeve të Artan Tafanit.  I ftuar...

Lajme të tjera

Web TV