Luhatje e papërfillshme e monedhave të huaja/ Kursi i këmbimit, 12 Maj 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 12 maj 2023, dollari amerikan blihet me 100.9 lekë dhe shitet me 101.9 lekë.

Euro blihet me 110.5 lekë dhe shitet 111.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 126.4 lekë dhe shitet me 127.4  lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112.6 lekë, ndërsa në shitje me 113.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 74.3 lekë dhe në shitje me 76.3 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme.

Luhatje e papërfillshme e monedhave të huaja/ Kursi i këmbimit,

Të fundit

Messi flet mbi largimin nga PSG: “I vetmi argjentinas që nuk mori mirënjohje nga klubi”

Lionel Messi u largua këtë merkato nga Paris Saint-Germain me destinacion Amerikën aty ku tashmë aktivizohet me skuadrën e...

Republikanët kundërshtojnë paketën e ndihmës prej 24 miliardë dollarësh për Ukrainën

Gjatë vizitës së tij në Shtëpinë e Bardhë, Zelensky takoi kryetarin e Dhomës së Përfaqësuesve, Kevin McCarthy. McCarthy është kreu i Dhomës së Përfaqësuesve të...

Për sa miq kemi vërtet nevojë që të jetojmë mirë?

"Roli i një miku është të jetë pranë teje kur je në gabim, sepse çdokush do të jetë pranë teje kur ti ke të...

Veliaj takohet me kryebashkiakun e Nju Jorkut: Kënaqësi!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka zhvilluar një takim të veçantë me kryebashkiakun e Nju Jorkut, Eric Adams. Në një postim në rrjete...

Bullgaria dëbon kreun e kishës ortodokse ruse në Sofje, Moska: Vendim satanik

Bullgaria dëboi sot kreun e kishës ortodokse ruse në Sofje dhe dy priftërinj bjellorusë, duke i akuzuar ata se i shërbenin interesave gjeopolitike të...

Lajme të tjera

Web TV