Beleri fitoi bashkinë e Himarës”, mediat greke jehonë lajmit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sapo u shpall rezultati i bashkisë së Himarës, ku fitoi Fredi Beleri, kandidati i koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’, media greke i kanë bërë jehonë lajmit.

Të gjitha mediat online kanë pasqyruar në faqen e parë fitoren e Belerit, i cili ndodhet pas hekurave nën akuzën e blerjes së votave për zgjedhjet. Këto media kanë pasqyruar dhe festimet e mbështetësve të Belerit, të cilët nisën festën teksa numërohej kutia e fundit.

  • foto galeri

cilët nisën festën teksa numërohej kutia e fundit.

  • foto galeri
  • foto galeri

Pas shpalljes së rezultatit final, mbështes të tij u vendosën para zyrave të OMONIA-s, ku brohorisnin emrin e Fredi Belerit.

Të fundit

Njëlloj sikur të mundë miza, elefantin

Nga Artur Ajazi Po të dëgjosh Gazin, Këlliçin, Nokën, apo dhe ndonjë këshilltar të Bashkisë së Tiranës mbrëmjeve në emisionet...

Do përjashtojë Kryemadhin nga partia?/ Meta: Kemi vuajtur pasojat e nepotizmit

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, deklaroi mbrëmjen e djeshme se do të lufojë nepotizmin në parti, duke ngritur aludimet se do të...

Ndryshimet klimatike po kontribuojnë në një rritje të goditjeve në tru

Ndryshimi i shpejtë i kushteve të motit, si dhe çekuilibri i temperaturave globale, për shkak të ndryshimeve klimatike, kanë një ndikim të rëndësishëm në...

Pse Berisha nuk u fut në grupin e PD? Kuvendi i përgjigjet Gazment Bardhit

Kërkesa për rikthimin e Sali Berishës në grupin parlamentar të Partisë Demokratike trazoi jo pak ujërat në politikën në fund të javës së shkuar. Gazment...

Zbulohet lëvizja e radhës e socialistëve

Pasditen e së martës, Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Blendi Klosi, do të mbledhë drejtuesit politikë të qarqeve në kuadër të procesit të...

Lajme të tjera

Web TV