Habit Kristi! Vjen me ballin e nxirë në emision, shkak bëhet Zhaklina?

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Krist Aliaj është paraqitur në rubrikën “Mos i bjer me top” me një të nxirë në ballë, ku shtoi kureshtjen e të gjithëve.

I pyetur nga Ronaldo Sharka pse ka të nxira në trup, Kristi mohon të ketë bërë sherr me dikë, por është për shkak të një trajtimi që ka bërë me acid.

Ronaldo Sharka: Kush ia ka nxirë ballin këtij djali, Armaldo, Luizi, Zhaklina pasi e mori vesh që je lidhur me Dea Mishel? O i zi ç’të ka gjetur!

Krist Aliaj: Jo nuk ka lidhje me “Big Brother”, rrini të qetë, është thjesht një djegie nga një acid, nga një trajtim me acid që kam bërë, me acid salicilik dhe glikolik kështu që…

Krist Aliaj tregon se tashmë është pjesë e rubrikës tek “E Diell” “She’s On Top” dhe se roli i tij do jetë mjaft i rëndësishëm.

Krist Aliaj: Për mua “She’s On Top”, është shumë e rëndësishme sepse ne duhet të krijojmë imazhe të reja televizive, këtu flasim për femra që është akoma më e rëndësishme se imazhi i mashkullit në televizor kudo në botë dhe shpresoj që të vij gjithmonë me alternativa, mos shikojmë gjithmonë atë femrën vulgare, ose me tendencën të jetë vulgare, kështu që pozita ime është goxha e rëndësishme.

Të fundit

Përfundon Ligue 1, Brest hyn në Champions për herë të parë në histori të klubit

Kampionati francez uli këtë të diel siparin për sezonin 2023-2024, duke dhënë dhe verdiktet e fundit. Në fakt, kishim...

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Instagrami është mbushur plot me postime të VIP-ave, të cilët na tregojnë përmes fotove të rejat më të fundit. Si çdo herë dritare.net ju tregon...

Këto janë gratë më të pasura në botë! Si i vunë pasuritë e tyre marramendëse!

Për shekuj me radhë, bota e biznesit ka qenë e dominuar nga meshkujt, ku gratë rrallë njihen për arritjet e tyre. Pas ndeshjeve të...

Mbyllet në barazim pa gola sfida Egnatia-Vllaznia, rrogozhinasit shkojnë në finale

Finalja e “Final Four” do të jetë Partizani – Egnatia. Skuadra rrogozhinase arriti të kualifikohej në ndeshjen vendimtare të titullit pasi barazoi 0-0 me...

I keni ditur? Njihuni me 8 ushqimet e konservuara që ndihmojnë në humbjen e peshës

Kur bëhet fjalë për të humbur peshë, zgjedhjet e duhura ushqimore janë thelbësore. Ushqimet e konservuara mund të jenë një opsion i shkëlqyer për...

Lajme të tjera

Web TV