Pas akuzave se urdhëroi djegien e “Ferrarit” të Noizyt, reagon Cllevio (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reperi Kleviol ahmeti, i njohur si Cllevio Serbiano ka ka reaguar pas akuzave se ka paguar Siar Kontin për t’i djegur Ferrarin reperit Noizy.

Cllevio, i cili ndodhet jashtë shtetit, përmes një video Live ka kërkuar që mos dezinformohet publiku.

Makina e Noizyt u dogj disa ditë më parë teksa ishte e parkuar pranë lokalit të tij, në zonën e Currilave në durrës.

Për ngjarjen policia ka arrestuar Sir Kontin, i cili u kap nga kamerat e sigurisë teksa largohej nga vendi i ngjarjes. Ky i fundit ka deklaruar se ëhstë paguar 6 mijë euro nga Cllevio për ta djegur makinën.

@albeu.com #cllevio #cllevioserbiano44 #noizy #viral #fypシ #viralvideo #fypシ #ferrari #albeu #albeucom #tiktok #tiktokshqip #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #shqip ♬ original sound – ALBEU

Të fundit

Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Do të dal në zgjedhje me partinë time

Një deklaratë befasuese është bërë sot në një program televiziv nga avokati Spartak Ngjela ku u shpreh se në...

VIDEO/ Inter triumfon ndaj Genoas, Kristjan Asllani gjen golin e parë me zikaltërit

Inter siguron fitoren e 12-të në 12-të ndeshje radhazi në të gjitha kompeticionet, ndërsa mori tri pikët në ndeshjen ndaj Genoa-s në “San Siro”. Sfida...

NATO nuk mund të ruajë Shqipërinë dhe Kosovën nga shqiptarët antiperëndimorë

Nga Mero Baze, Kur u ndërtua baza ushtarake e Kuçovës, që sot u bë bazë e NATO, qyteti quhej Qyteti “Stalin”. E ndërtuar një vit...

Fansi i Marilyn Monroe bën ‘çmendurinë e pazakontë’ pas vdekjes së ikonës së bukurisë

Një fans i vjetër e Marilyn Monroe po shpenzon mijëra paratë e tij për të bërë fushatë për Akademinë për t’i ofruar asaj një...

Hapja e bazës ajrore të NATO-s në Shqipëri merr vëmendjen e Reuters dhe Associated Press

Hapja e bazës ajrore të NATO-s ditën e sotme në Kuçovë ka marrë vëmendjen e mediave më të mëdha ndërkombëtare Reuters dhe Associated Press. Fakti që kjo bazë...

Lajme të tjera

Web TV