Paundi britanik në minimumin historik/ Kursi i këmbimit, 21 shtator 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 21 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 98.5 lekë dhe shitet me 99.7 lekë.

Euro blihet me 105.8 lekë dhe shitet 106.6 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109.5 lekë, ndërsa në shitje me 110.5 lekë.

Paundi britanik blihet me 121.6 lekë dhe shitet me 122.6 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.4 lekë, ndërsa në shitje me 74.9 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./e.t

Paundi britanik në minimumin historik/ Kursi i këmbimit, 21 shtator

Të fundit

Vajza gjen nënën e vdekur brenda sëndukut në Itali, trupi ishte dekompozuar

Trupi i pajetë i një gruaje që ishte dekompozuar është gjetur në një sënduk në dhomën e gjumit në...

Ç’ndodhi? Njerëzit reagojnë ashpër ndaj fushatës së re të ZARA-s

ZARA ka publikuar fushatën e re (më 9 dhjetor), e cila ka ndezur zemërimin e shumë njerëzvë në rrjetet sociale, veçanërisht mbështetësit e Palestinës,...

Situata me reshjet në vend, ministri Balla: Shoferët të qarkullojnë me kujdes

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në akset rrugore në vend pas reshjeve të shiut dhe dëborës. Balla u...

Jordania: Izraeli synon të dëbojë palestinezët nga Gaza

Ministri i Jashtëm i Jordanisë, Ayman Safadi, deklaron se Izraeli po e zbaton një politikë për t’i detyruar palestinezët të ikin nga Gaza përmes...

Adele hap shpirtin: Unë vuaj nga depresioni

Këngëtarja e famshme britanike Adele në një intervistë për Hollywood Reporter ka pranuar se vuan nga depresioni. Këngëtarja, e cila ka lindur dhe është rritur...

Lajme të tjera

Web TV