Polici humb kontrollin mbi drejtimin e makinës, mjeti përfundon në kanal

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Babunjë të Divjakës.

Korrespondentja e Klan News, Anila Sefa bën të ditur se makina e përfshirë në aksident, drejtohej nga një polic, i cili ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka përfunduar në kanalin vaditës në Babunjë.

Shoferi 56-vjeçar G.Rrahmanaj është plagosur dhe po merr mjekim më të specializuar në spitalin e Lushnjes.

Dyshohet se shkak për aksidentin është bërë shpejtësia dhe lagështia në rrugë e për pasojë makina ka përfunduar në kanal.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./e.t

Të fundit

S’është Amerika dhe as Anglia/ Në këto 5 vende mund të pasuroheni!

Doni të provoni fatin jashtë vendit, po mendoni të jepni dorëheqjen, të paketoni gjërat dhe të largoheni. Por ku të...

Nga e ka prejardhjen emri i Tiranës?

Ekzistojnë disa hipoteza për prejardhjen e emrit Tiranë. Njëra hipotezë është që emri Tiranë vjen nga fjala Theranda, e përmendur në burimet e lashta...

Viti 2024 është për ju! Këto janë shenjat e horoskopit më me fat për vitin që vjen

Energjia që do të rrezatoni nga jashtë në vitin 2024 do të jetë aq intensive dhe e ndritshme sa të gjithë do ta vënë...

Çfarë po ndodh sot në Shqipëri?

Nga Spartak Ngjela I. Kur e vjetra kërkon të kthehet në pushtet, shoqërisht kjo është një komedi. Sot në Shqipëri janë dy vjetërsira politike: Enver Hoxha dhe...

BE arrin marrëveshjen historike, Inteligjenca Artificiale do të rregullohet me ligj

Shtetet anëtare të Unionit dhe Parlamenti Evropian kanë arritur një marrëveshje paraprake mbi "Aktin e Inteligjencës Artificiale". Kjo është tentativa e parë në botë për...

Lajme të tjera

Web TV