Sa vjeç bën? Semi feston sot datëlindjen, urimin më të bukur e mori nga Bora Zemani

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Semi Jaupaj feston sot datëlindjen, por ajo cka e bën më speciale këtë ditë për këngëtaren është edhe fakti se feston 30-vjetorin, teksa sigurisht ka marrë mjaft urime si nga njerëzit e dashur, miqtë, kolegët dhe fansat.

Megjithatë, nuk kishte si të ndodhte ndryshe, Semi urimin më emocionues, të paktën publikisht, e mori nga mikja e saj më e morë, Bora Zemani. Me anë të një postimi në Instargam, bashkangjitur një fotoje në InstaStory, Bora e quan Semin “motrën” e saj dhe i premton se do të jenë gjithë jetën të kapura prej dore, si në foto.

“Eshtë ditëlindje e motrës sime sot. Semi të dua shumë dhe kështu, për dore do të kem gjithë jetën. Je më e mirë dhe meriton të kesh çdo të mirë”- shkruan Bora./   S.M

Të fundit

A është Shqipëria gati për t’u anëtarësuar në BE? ja si përgjigjet Rama

Duke folur për median, kryeministri Edi Rama është pyetur nëse Shqipëria është gati për t’u anëtarësuar në Bashkimin Europian. Kreu...

“Ju i dënoni, ne i lirojmë”/ Basha: “Amnistia Penale”, mesazh për drejtësinë

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një dalje për mediat ka deklaruar se Amnisti penale është një mesazh për drejtësinë. Ai tha se një...

Tronditëse/ Sherr brenda familjes, daja plagos nipin

Një konflikt në një rrjet familjar në Kuçovë, ka bërë që daja të plagosë me thikë djalin e motrës. Specialistët e Seksionit për Hetimin e...

A të shkakton vërtet thinja stresi?

Folikulat e flokëve tanë përmbajnë një substancë që quhet melanocytes me anë të saj qelizat prodhojnë pigmentin që na jep ngjyrën natyrale të flokëve....

Miratimi i marrëveshjes për emigrantët/Rama: Shqipëria e Italia përballë sfidës guximshme

Ka reaguar kryeministri Edi Rama pas miratimit të marrëveshjes me Italinë për emigrantët. Rama: Kuvendi ratifikoi sot marrëveshjen e bashkëpunimit kundër migracionit të paligjshëm ndërmjet...

Lajme të tjera

Web TV