“Të fortë dhe luftarakë…”/ Zhaklin komenton konkurrentët e DWTS

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këtë të diel ka nisur transmetimin në ekranin e Top Channel, “Dancing With The Stars Fan Club”, nën moderimin e Kiara Titos.

Të ftuarit e parë ishin Albi Nako, Monika Lubonja dhe Zhaklin Lekatari, të cilët dhanë mendimet e tyre për performancat e para të VIP-ave që janë konkurrentë në spektaklin më të madh të kërcimit.

Lekatari u shpreh se Fifi dhe Juliana janë dy konkurrente të forta dhe ambicioze për të marrë çmimin e madh. Sipas saj në paraqitjen e tyre të parë, ajo që goditi më fort ishte zgjedhja e muzikës dhe fakti që kërcimi i tyre ishte i një zhaneri të vështirë.

“Të dyja janë ambicioze dhe në performancën e tyre të parë zgjedhën të kërcejnë zhanere te vështira, zgjedhja e muzikës i kanë dhënë përparësi. Mendoj që muzika ka rëndësi të madhe sidomos për publikun.

I shoh si dy gra ambicioze. Të forta dhe luftarake, të zëshme për të qenë pretendende.”, shprehet Zhaklina.

Përsa i përket performancës së Ronaldos, Armaldos dhe Vis Pupës, Zhaklina shprehet se janë personazhe që kanë krijuar një “famepage” dhe janë më të favorizuar.

“Visin e shoh që është brenda kuadratit që jemi mësuar ta shohim. Ronaldo më surprizoi, ndonëse mbi peshë ka një elasticitet, më pëlqen mënyra sesi e shijon, e shoh ambicioz dhe e shoh deri nga mesi i spektaklit, ka ambicie.

Armaldo mund të bëjë më shumë sesa kaq, i pëlqen spektakli, vëmendja, kanë një përparësi sepse kanë një ‘famepage’”, u shpreh Zhaklina Lekatari./  S.M

Të fundit

Në fakt amnistinë e dështoi Salianji

Nga Mero Baze Socialistët nuk arritën të bindin dot Partinë Demokratike dhe as grupimin e Berishës, të jepnin votat për...

“S’ke turp”/ Përplasje e ashpër në BBV, Juli ia thotë në sy Gazit: Më ke prerë në besë

Juli dhe Gazi së fundmi kanë pasur përplasje të forta mes njëri-tjetrit edhe pse dyshja kanë pasur një miqësi mjaft të mirë brenda shtëpisë. Ashtu...

Çfarë ndodhi? Britania vendos sanksione të reja ndaj Rusisë

Britania ka zgjeruar sanksionet e saj kundër kompanive ruse, individëve dhe entiteteve jashtë Rusisë që dyshohet se po ndihmojnë në shmangien e sanksioneve ekzistuese,...

Rihanna është sërish shtatzënë? Fotot që nxitën dyshimet se këngëtarja po pret një fëmijë

Fansat e këngëtares Rihanna kohët e fundit po spekulojnë nëse ajo dhe i dashuri i saj, A$AP Rocky, do të kenë një tjetër fëmijë së...

“Një bir ku*ve i çmendur”/ Presidenti Putin reagon ashpër ndaj fyerjeve të Biden

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka reaguar në lidhje me deklaratat e homologut të tij, Joe Biden i cili ka shpërthyer ndaj tij me ofendime. Putin i...

Lajme të tjera

Web TV