Zhaklin Lekatari flet për herë të parë për romancën me djalin misterioz

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Si rrallë herë, Zhaklin Lekatari ka treguar për herë të parë për jetën e saj private, e këtu flasim për romancën e shumëpërfolur me personin misterioz

Si rrallë herë, Zhaklin Lekatari ka treguar për herë të parë për jetën e saj private, e këtu flasim për romancën e shumëpërfolur me personin misterioz.

Pak muaj më parë Lekatari u pa shumë e afërt me një burrë në një varkë dhe u aludua se ishte partneri i saj. E pyetur për fotot me biznesmenin Gjergj Skëndo, ajo foli për herë të parë duke pranuar se është e lumtur.

Si rrallë herë, Zhaklin Lekatari ka treguar për herë të parë për jetën e saj private, e këtu flasim për romancën e shumëpërfolur me personin misterioz.

Pak muaj më parë Lekatari u pa shumë e afërt me një burrë në një varkë dhe u aludua se ishte partneri i saj. E pyetur për fotot me biznesmenin Gjergj Skëndo, ajo foli për herë të parë duke pranuar se është e lumtur.

E ftuar së fundmi në “Natën me Aulonën”, e pyetur rreth marrëdhënies së saj me Gjergjin, Zhaku nuk ka pranuar të jap detaje, por me një buzëqëshje ka thënë: Jam e lumtur./I.S

Të fundit

Gatoi ‘hallvën e vdekjes’ për Ilnisën, motra e Erjolës ka dy fjalë për të

Ditën e djeshme, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në shtëpinë e BBV, ku Erjola pas debateve të shumta...

Modelja i nxjer gjithë të “palarat” Leonardo Di Caprios

Leonardo DiCaprio dihet se e shijon jetën prej beqari edhe pse se ka patur romanca të shumta që nga koha kur u bë një...

Qëlluan me armë të riun dhe e ndoqën për ta vrarë/ Arrestohen autorët në Pogradec

Janë arrestuar autorët e plagosjes me armë zjarri, që ndodhi pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në pranga ka rënë Denis Meko dhe një...

Lufta në Kosovë, film në Hollywood

Në fokus do të jetë masakra e Reçakut E kaluara e luftës së Kosovës, ka akoma shumë për t’i treguar botës se cilat janë krimet...

Ekskluzive/Përplasje fizike midis gazetarit të Klan newz dhe operatorit të A2CNN “Video”

Mbrëmjen e sotme në spitalin e traumës ku gjenden të plagosurit e shperthimit në Lushnje janë konfliktuar fizikisht një gazetar i klan news me një...

Lajme të tjera

Web TV