Transgjinorja e famshme shqiptare: Kam dy “sugar daddy” që m’i paguajnë shpenzimet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Edona James ka vazhduar me rrëfimet nga jeta e saj. Së fundmi, transgjinorja e famshme iu ka treguar disa prej banorëve se shuma më e madhe që ka marrë si eskortë ishte 60 mijë euro.

Edona po ashtu zbuloi se ka shumë “sugar daddy” pasi i duhen për t’ia paguar shpenzimet.

“Kam dy burra tash që i paguajnë shpenzime, çka me bo”, ka thënë ajo./   S.M

Të fundit

Si klima na godet ekonominë?

Mbi 198 milionë dollarë në vit, 16.5 milionë në muaj apo rreth 550 mijë dollarë në ditë. Kaq para...

“Pse bredh, je pa burrë”/ Detaje nga krimi në familjen Musaku në Lushnjë

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Lushnje, ku Behar Musaku plagosi me armë gjahu vajzën e...

Piktura e rrallë/ Skënderbeu i portretizuar nga Peter Appian

Një pikturë e veçantë e Peter Appian pasqyron hartën e botës së vitit 1553 ku në të dallohet Skënderbeu me mburojën e tij me...

Pensionet, përballë sfidave të plakjes së popullsisë dhe informalitetit në ekonomi

Ndryshimet që pësoi skema e pensioneve një dekadë më parë, si rritja e moshës së pensionit, apo vendosja e barazisë, pra të një raporti...

Vula e PD-së dhe mundësia anti-korrupsion e partive të reja!

Nga Ben Andoni Ka nisur të ketë shumë pritshmëri te opozita për datën 11 Qershor, kohë kur Gjykata e Apelit pritet të japë vendim për...

Lajme të tjera

Web TV