E shtunë e “zezë”/ Pas vajzës në Vlorë, ndërron jete i riu në Durrës, zbardhen detajet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dy të rinj kanë ndërruar jetë brenda rreth dy orëve në Vlorë dhe në Durrës.

Fillimisht paraditen e sotme një vajzë, 22-vjeç në Vlorë nga kati i pestë përfundoi mbi një makinë duke gjetur vdekur në vend.

Ende nuk dihet nëse vajza vuante nga depresioni dhe u hodh vetë apo ishte aksidentale.

Pak më pas një tjetër lajm vjen nga Durrësi. Një i ri, po 22-vjeç i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga pallati ku banonte duke përfunduar në tarracën e katit të 4-të.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 3 të qytetit. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet./    S.M

Të fundit

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp...

“Ke rënë brenda ore kafshë”, Silvi-Romeos: S’po bëj lojë, më pëlqen Erjola

Gjatë një bisede në BBV3 Romeo ngacmon Silvin për Erjolën. Ai dhe Julia e pyesin nëse vërtet ka pëlqim për të apo thjesht e...

Trump shënon sërish fitore, nuk ndal sulmet për kundërshtarin e mundshëm Joe Biden

Donald Trump fitoi një sërë garash presidenciale republikane të shtunën, duke iu afruar më shumë faktit i të qënit kandidati i partisë në zgjedhjet...

Arrestimi i Liamit në BBV, reagon avokati: Për dënimin nuk kishte dijeni as policia as ai

Policia ka ekzekutuar ditën e sotme një vendim gjykate të shkurtit 2022, që dënonte Liam Osmanin, banorin e ri të “Big Brother Vip 3”...

Rusët publikojnë audio-përgjimin: Gjermania po përgatit sulm me raketa

Autoritetet gjermane po hetojnë rrjedhjen e një regjistrimi audio në të cilin oficerët ushtarakë gjermanë dyshohet se diskutonin mbështetjen për Ukrainën, duke përfshirë përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV