Urimi i veçantë i Eni Koçit për djalin e Genc Prelvukajt

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Djali i këngëtarit Genc Prelvukaj, Gjini, ka festuar së fundmi 18-vjetorin.

Mes shumë urimeve, një shumë i ëmbël ka ardhur nga Eni Koçi. Artistja e ka uruar publikisht me fjalët më të ëmbla.

“Gëzuar ditëlindjen për djalin me të mirë qe ka familja Prelvukaj”- ka shkruar këngëtarja krahas një videoje në InstaStory.

Këngëtari ka qenë i martuar me ish-partneren, Arta, dhe nga marrëdhënia e tyre ka ardhur në jetë Gjini.

E pyet më parë për raportet me të, Eni ka treguar:

“Kam raporte fantastike. Pavarësisht të kaluarës, fëmija është bekim. Jeta është shumë e shkurtër, dhuroni vetëm dashuri, nëse e doni partnerin tuaj, do e pranoni dhe do e doni të gjithë familjen e tij pa përjashtim”./E.Ç

Të fundit

Ndyshimet që ndodhin në trupin tuaj nëse konsumoni xhenxhefil për një muaj

Xhenxhefili është një nga erëzat më të fuqishme të globit. Atë e gjejmë të freskët, të thatë e në...

Çfarë ndodhi? Zarf i zi në BBV! Ngjarja që tronditi banorët

Një tjetër ngjarje e pazakontë ka tronditur ditën e sotme shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Sara dhe Françeska thuajse kanë përfunduar në një përplasje...

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp (një, padyshim) trumbetuan kudo për...

“Ke rënë brenda ore kafshë”, Silvi-Romeos: S’po bëj lojë, më pëlqen Erjola

Gjatë një bisede në BBV3 Romeo ngacmon Silvin për Erjolën. Ai dhe Julia e pyesin nëse vërtet ka pëlqim për të apo thjesht e...

Trump shënon sërish fitore, nuk ndal sulmet për kundërshtarin e mundshëm Joe Biden

Donald Trump fitoi një sërë garash presidenciale republikane të shtunën, duke iu afruar më shumë faktit i të qënit kandidati i partisë në zgjedhjet...

Lajme të tjera

Web TV