Cardi B konfirmon ndarjen nga Offset: Jam single

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Cardi B, në një live në Instagram, njoftoi njerëzit se është zyrtarisht beqare, duke konfirmuar ndarjen nga reperi Offset, me të cilin kurorëzoi dashurinë në shtator të vitit 2017. Artistja pranoi se është single prej disa kohësh, por ishte e pasigurt për mënyrën se si do ua jepte lajmin fansave.

“Kam pasur frikë…jo frikë tamam, por s’dija si t’ia thoja botës. Ndihem sikur sot është momenti”, u shpreh ajo, duke theksuar se është gati që të nisë vitin 2024 me mundësi dhe një jetë të re.

Cardi B dhe Offset e hoqën njëri-tjetrin nga Instagram-i, duke ndezur kështu thashethemet për një krizë.

Cardi publikoi në Instastory disa mesazhe, të cilat u interpretuan si kunja për Offset. Ndër të tjera, reperja shkroi: “Jam e lodhur duke mbrojtur ndjenjat e të tjerëve…Duhet të vendos veten të parën”./E.Ç

Të fundit

Çfarë ndodhi? Zarf i zi në BBV! Ngjarja që tronditi banorët

Një tjetër ngjarje e pazakontë ka tronditur ditën e sotme shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Sara dhe Françeska thuajse...

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp (një, padyshim) trumbetuan kudo për...

“Ke rënë brenda ore kafshë”, Silvi-Romeos: S’po bëj lojë, më pëlqen Erjola

Gjatë një bisede në BBV3 Romeo ngacmon Silvin për Erjolën. Ai dhe Julia e pyesin nëse vërtet ka pëlqim për të apo thjesht e...

Trump shënon sërish fitore, nuk ndal sulmet për kundërshtarin e mundshëm Joe Biden

Donald Trump fitoi një sërë garash presidenciale republikane të shtunën, duke iu afruar më shumë faktit i të qënit kandidati i partisë në zgjedhjet...

Arrestimi i Liamit në BBV, reagon avokati: Për dënimin nuk kishte dijeni as policia as ai

Policia ka ekzekutuar ditën e sotme një vendim gjykate të shkurtit 2022, që dënonte Liam Osmanin, banorin e ri të “Big Brother Vip 3”...

Lajme të tjera

Web TV