Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Përurohet palestra e gjimnazit “Ismail Qemali”, Veliaj: Gjërat e mira bëhen në skuadër

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“‘Ismail Qemali’ ka një ambient fantastik buzë të Lanës, në një nga bulevardet kryesore të Tiranës, me fushë tenisi, basketbolli, volejbolli, por në këto kohë të dimrit, sado që dimri ynë është relativisht i butë, ka nevojë edhe për një hapësirë sportive të brendshme. I jam shumë mirënjohës Ambasadës së Polonisë. Prej punës që kam, unë takoj shumë ambasadorë dhe diplomatë, ku pjesa më e madhe mbajnë fjalime, konferenca, seminare, etj. Por, ne e kemi kaluar atë fazë, tani na duhen miq që vërtet na japin një dorë. Kjo palestër mund të duket modeste sepse Tirana ka 400 institucione arsimore, por për ata që e bëjnë shkollën tek “Ismail Qemali”, ky është një investim shumë i rëndësishëm”, tha Veliaj.

Mandej, ai theksoi se në sport është shumë e rëndësishme që gjërat të bëhen në skuadër, ashtu sikur edhe në jetën e përditshme është mirë të kesh një mbështetje për të ecur përpara.

“Nuk është e thënë që të gjithë do të dalim sportistë elitarë, por ka rëndësi fakti që çunat dhe gocat luajnë në skuadër, mësojnë si të fitojnë e si të humbasin, sepse në jetë ashtu siç nuk mund të fitosh gjithmonë, edhe nuk humbet gjithmonë. Nga ana tjetër, gjërat bëhen në skuadër. Asnjë prej koshave që bëmë sot, nuk vinte dot nëse dikush tjetër nuk e pason topin, dikush nuk e mbron, edhe dikush tjetër nuk është pranë tabelës. Parimet që mësojmë nga sporti, janë parime që vlejnë për tërë jetën. Kush është marrë me sport tërë jetën, e di që një sportist i mirë, është mbi të gjitha një qytetar i mirë. Më vjen mirë që sot kultivojmë jo vetëm një ambient ku kalojmë kohë, por ku krijojmë skuadër, krijojmë komunitet, dhe krijojmë ndoshta disa miqësi, që do i kemi gjithë jetën, dhe nuk do t’i harrojmë kurrë”, u shpreh Veliaj.

Lexo edhe :  “Jashtë është ferr”/ Associated Press jehonë të nxehtit Afrikan: Nga Italia, Shqipëria...

Nga ana e saj, ambasadorja e Polonisë në Tiranë, Monika Zuchniak-Pazdan, falenderoi Bashkinë e Tiranës për punën e shkëlqyer që është bërë për realizimin e këtij projekti.

“Së pari, më lejoni të falënderoj përfaqësuesit e shkollës për mbështetjen dhe sigurisht ty, Erion, dhe skuadrën tënde, për gatishmërinë në realizimin e këtij projekti që prej fillimit. Të gjithë e dimë që vitin e kaluar Tirana ishte Kryeqyteti Europian i Sportit, me një kalendar të pasur me një sërë aktivitetesh dhe turnesh. Realisht keni bërë një punë të shkëlqyer. Ambasada e Republikës së Polonisë u angazhua në zbatimin e projektit, në rinovimin e këtij gjimnazi. Jam shumë e lumtur që ne e realizuam këtë në bazë të projektit polak të quajtur “Polish Aid”. Ky program tashmë na mundëson mbështetjen e disa projekteve, jo vetëm në Tiranë, por edhe në Kamëz. Shpresojmë që ky gjimnaz t’ju shërbejë për vite”, u shpreh ajo./O.S

Të fundit

Tre shenjat e Horoskopit që kthehen gjithmonë te ish partneri

Vazhdimi pas ndarjes nuk është gjithmonë i lehtë, veçanërisht nëse i përkisni një prej shenjave të mëposhtme që lehtë...

Ja pse nuk duhet të flini me dritën ndezur!

Rritja e ekspozimit ndaj dritës gjatë natës gjatë orës 12:30 dhe 18:00 është e lidhur me një rrezik më të lartë të zhvillimit të...

Këto janë ushqimet të cilat falsifikohen më shpesh

Ushqimi i falsifikuar është një industri shumë miliarda dollarësh. Çdo ditë, konsumatorët mashtrohen të blejnë ushqime të etiketuara dhe të falsifikuara pa e vënë...

Moska arrin marrëveshjen e radhës me Kievin, shkëmbehen dhjetëra të burgosur lufte

Moska ka shkëmbyer 95 robër lufte ukrainas për një numër të barabartë të të burgosurve rusë, konfirmoi Ministria e Mbrojtjes të mërkurën. Trupat janë transportuar...

BE vijon diskutimet për heqjen e masave ndaj Kosovës

Përkundër pritjeve dhe paralajmërimeve se masat e Bashkimit Evropian ndaj Kosovës do të hiqen, së paku gradualisht, kjo nuk ka ndodhur ende. Verën e kaluar,...

Lajme të tjera

Web TV