“Ka inteligjencë të ulët”/ Meritoni “pishman” pas deklaratës për Heidin, banorja: Ik…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në prime-n e Big Brother Vip 3, një debat është zhvilluar mes Mertion Mjekiqit dhe Heidi Bacit. Kjo e fundit e cilësoi tendencioz, prezantuesin, duke thënë ndër të tjera se bën dhe si i zgjuar.

Mertoni ju përgjigj duke i thënë se e kanë bërë testin e inteligjencën dhe iu drejtua asaj duke i thënë se e ka të ulët IQ.

“Mertioni është njeri një çikë tendencioz…Meritoni nuk është i qartë edhe bën si i zgjuar, si superior, do të talli. Dhe kur i thotë Julit bën si kalama, mua më vjen të qesh, sepse është vetë kalama”.

“E kena bo testin e inteligjencës, e kena bo”, i thotë Meritoni.

 

 

Pas këtyre diskutimeve, biseda mes tyre zhvendoset në dhomën e gjumit, ku Meritoni dëshiron të sqarohet me të, por Heidi refuzon.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: Flasim dhe diskutojmë nesër

Heidi: Po ik tashi

 

Meritoni: Nëse jemi për të reflektuar…

Heidi: Kam një javë që të njoh dhe një javë që të them mjaft me lajka

Meritoni: Vetëm mendo dhe reflekto. U ndjeva për të ta thënë sepse të pashë që…

Heidi: Që ça? Që ngela keq se më shave

Meritoni: Jo, jo. Veç erdha me diskutu.

/O.S

Të fundit

FOTO/ PD bën ndryshimin e papritur, banderola që ‘habiti’ të gjithë

Kampionati Europian i Futbollit do të nisë mbrëmjen e sotme me sfidën hapëse Gjermani-Skoci. Ndërsa, nesër do të luajë edhe...

Basha: Sali Berisha nuk e rrëzon dot Edi Ramën, do rinisim gjyqin për vulën e PD

Lulzim Basha ka dale para mediave diten e sotme duke deklaruar se do te vijoje kalvarin gjyqesor per vulen dhe logon e Partise Demokratike...

“Vendimi për vulën tërësisht i padrejtë”, Basha premton parti të re

Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat tha se vendimi i Gjykatës së Apelit më 11 qershor për vulën e Partisë Demokratike ka qenë...

E rëndë/ Të shtëna me armë në një plazh, raportohet për një viktimë dhe disa të plagosur

Informacionet e para flasin për një përplasje të armatosur mes të huajve jashtë një supermarketi Një përleshje e armatosur ka ndodhur këtë të premte midis...

A po vjen fundi i botës? Lind bualli i bardhë, çfarë tregon profecia

Një buall i rrallë i bardhë thuhet se ka lindur në Parkun Kombëtar Yellowstone, duke përmbushur një profeci të indianëve amerikanë që është sinonim...

Lajme të tjera

Web TV