Një 16-vjeçar është vënë në pranga nga policia e kryeqytetit, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka plagosur me mjet prerës një bashkëmoshatar të tij.

Policia njofton se i plagosuri është në spital ku po merr edhe ndihmën e nevojshme mjekësore.

Njoftimi: 

Më datë 26.01.2024, në rrugën “Kasem Shima”, në Mëzez, një shtetas 16 vjeç, gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka plagosur me mjet prerës një bashkëmoshatar të tij, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve./O.S